Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unatkozok, aludni sem tudok,...

Unatkozok, aludni sem tudok, van itt/így valaki más is?

Figyelt kérdés
Már szellőztettem is, tejet is ittam.
2021. dec. 28. 06:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Menj el vértadni!
2021. dec. 28. 07:21
 2/23 anonim válasza:

Ha nagyon járnak a gondolataid - és ezért nem tudsz aludni - akkor írjál LELKI NAPLÓT!


Valamilyen tárgyat/érdekességet csak kaptál karácsonyra ajándékként, amit tanulmányozhatsz. Annak nem tudnál örülni?


Mindegy is, valahogy próbáld kiüresíteni a agyadat. (Nekem sem mindig sikerül, sőt legtöbbször nem, hiszen felnőttkorban sokkal több a megoldandó probléma, mint gyermek és tinédzser korban.)

2021. dec. 28. 07:28
 3/23 anonim válasza:
Gyere hozzám takaritani.
2021. dec. 28. 09:16
 4/23 A kérdező kommentje:
Szivesen
2021. dec. 28. 09:17
 5/23 anonim válasza:

#2

Mit takar a lelki napló?


Ötletem van, de több is.

2021. dec. 28. 11:41
 6/23 anonim válasza:

Én is unatkozom.

/L

2021. dec. 28. 21:33
 7/23 anonim válasza:

Én sajnos már kialudtam magam kb. 2 óra hossza alatt (este fél kilenctől fél tizenegyig.) Beszéltem valakivel, aki csak felzaklatott.


Azóta a gondjaim járnak az eszemben - no meg az is, hogy azért mégiscsak van megoldás a legkilátástalanabbnak tűnő helyzetből is szerencsére. Ráadásul a legkritikusabb pontnál...


Méghozzá olyan megoldás, ami a lelkem legmélyebb nyugalmát szolgálja (apáca lehetek végre!!!) Sajnos ezt papok nem nézték ki belőlem, de egy mélyen hívő ismerősöm hozzásegít a renddel való megismertetéshez.


Ennek a mélyen hívő ismerősömnek valamikor apáca volt az édesanyja, de kénytelen volt később polgári foglalkozást választani (feloszlatták az apácarendeket abban az időben.) Így ment férjhez a késői éveiben az anyuka - és született ez az Emberke.


Hála a Jó Égnek, VAN GONDVISELÉS rajta keresztül!!!

2021. dec. 29. 00:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Hajnalban beköszönök!
2021. dec. 29. 16:37
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó reggelt kivánok!
2021. dec. 30. 03:18
 10/23 anonim válasza:

Jó hajnali/reggeli, valamint délelőtti órákat kívánok! :)


Sikeres ébredezést minden kedves gyakorizónak! :)


Ki hogyan érzi magát? Mi a napi terv?


7-es válaszoló.

2021. dec. 30. 05:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!