Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ilyen korban hol lehet ismerke...

Ilyen korban hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

27 èves srác vagyok, nincsenek barátaim.


Règen ismerkedtem, hol lehet, hol èrdemes ismerkedni?


A faluban ahol lakom nincsen senki, a munkahelyemen se...


Hol lehet most barátkozni?



2021. dec. 27. 18:48
 1/5 anonim válasza:
Neten.
2021. dec. 27. 18:53
 2/5 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy random emberekre írkálok rá gykn valami hülyeséggel aztán vagy bejön vagy nem :DD.
2021. dec. 27. 19:11
 3/5 anonim válasza:
Oltópontokon :D
2021. dec. 27. 19:22
 4/5 anonim válasza:
Bárhol ahol találni nőt ott lehet.
2021. dec. 28. 00:14
 5/5 anonim válasza:

Az első válaszoló egy jó megközelítést írt. Mostanában a legtöbb embert csak online lehet elérni.


Nézzük először, hogy valóságban, hogyan lehet mostanában ismerekedni. Ha egy adott közösségnek vagy a tagja, akkor azon belül könnyebben tudsz ismerkedni. Erre a legegyszerűbb példa, ha van kutyád, szoktad sétáltatni és összefutsz olyannal, akinek szintén van kutyája, akkor már lesz egy közös beszédtémátok, lesz ami összekapcsol vele.

De ugyanígy van sportokkal, hobbikkal. Tehát a legfontosabb egy szabadidős elfoglaltság. Lehetőleg olyan, ami érdekel és szívesen csinálod.


Ha ez nem annyira opció, akkor vannak különböző online ismerkedési lehetőségek. Például ha valamilyen téma érdekel, akkor olyan fórumokat olvasva könnyen találni hasonló érdeklődésű embereket. Vagy amit mostanában nagyon sokan használnak az a TikTok, itt az algoritmus segítségével könnyen lehet hasonló érdeklődésű emberekre találni. (Tudom, a TikTokról van az a tévhét, hogy a 12 éves kis lányoknak való, de ez egyátalán nem így van.) Sokkal könnyebben ismerhetsz meg új embereket a TikTokon, ha itt te is közé teszel magadról valamit itt.

Megfigyeléseim szerint a randi oldalakon való ismerekedések ritkán működnek.

2022. jan. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!