Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ciki egyedül buliba menni?

Ciki egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés

21/n


Eddig se jàrtam,de gondoltam,hogy szilveszter alkalmàbol elmennèk valahova



2021. dec. 26. 20:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Nem ciki, szerintem én is egyedül megyek idén. Annyi idős vagyok, mint te, és én is lány.
2021. dec. 28. 21:34
 22/25 anonim válasza:

Eddig nem igazán mertem elmenni egyedül bulizni, nem azért mert féltem volna egyedül hazamenni, hanem mert tök fura érzés úgy állni egy szórakozóhelyen, hogy senkit nem ismersz és körülötted mindenki csapatban van. Ahhoz, hogy vadidegen társasághoz odaverődjön valaki, kell egy baromi nagy önbizalom (vagy elég sok pia :D), de garantáltan furán fognak nézni. Eddig igazából volt bulis társaságom, de sajnos már egyre ritkább és úgy érzem, hogy lassan már senki nincs, akivel el tudnék menni meginni valamit vagy bulizni egyet egy clubban, szóval ha valaki hasonló helyzetben azzal szivesen megyek bárhova :D

25/F

2021. dec. 28. 23:22
 23/25 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki. Nem is fog feltűnni senkinek.
2021. dec. 29. 19:03
 24/25 A kérdező kommentje:

végül itthon maradok.. elromlott a telom, az nélkül nem vagyok komfortos :(((


worst new year eve ever!

2021. dec. 31. 18:13
 25/25 anonim válasza:
Én is itthon leszek. Bár igaz átjön tesóm és a férje, illetve barátokkal tartunk egy kis video partyt, de attól még itthon leszek.
2021. dec. 31. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!