Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ciki egyedül buliba menni?

Ciki egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés

21/n


Eddig se jàrtam,de gondoltam,hogy szilveszter alkalmàbol elmennèk valahova



2021. dec. 26. 20:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Őszintén én irigylem azokat, akik tök egyedül elmennek bulizni, kirándulni, moziba stb. Főleg azt, aki barátkozni is tud. A volt lakótársam is ilyen. Simán elmegy egyedül is táncikálni v koncertre, ha nincs ki menjen vele. És jól el van. Én mondjuk nem mennék egyedül. Sajnos nem vagyok ennyire laza.
2021. dec. 26. 21:28
 12/25 anonim válasza:
De akkor ne azt mondjátok, hogy ciki egyedül menni, hanem gyertek elő az igazsággal. Féltek elmenni egyedül.
2021. dec. 26. 21:29
 13/25 anonim válasza:
Nem ciki, viszont így nem lesz aki figyeljen rád. Azért nem szoktak az emberek egyedül menni, hogyha bármi történik lesz mellettük valaki. Nyilván olyan emberek is, akik azért tudnak magukra vigyázni és nagyon odafigyelnek, hogy nehogy bármi baj történjen, így egyedül is megvannak. Viszont, hogy te is olyan vagy-e azt neked kell tudnod.
2021. dec. 26. 21:33
 14/25 anonim válasza:
#4 éjfél előtt pár perccel megy el az utolsó metró, és valamikor háromnegyed 5kor megy az első metró. :)
2021. dec. 26. 21:41
 15/25 A kérdező kommentje:
#8 hová mentek? Godzsuba egyszer voltam karaokezni :)
2021. dec. 26. 21:46
 16/25 anonim válasza:

10-es: egyetértek, az fontos, hogy a kérdező milyen nemű, korú, kiállású :)

Én 18 éves lányként este hatkor nem mindig merek kimenni egyedül akár az utcára sem

2021. dec. 26. 21:48
 17/25 anonim válasza:
Anno volt egy haverom aki simán elment egyedül bulizni egy ladával. Nem ivott egy korty alkoholt se. Csak kólát vagy fantát :D. Komoly volt.
2021. dec. 26. 23:01
 18/25 anonim válasza:

Szerintem ez is személyiség kérdése (jó tudom, nekem eléggé hülye van. Bedobozolós bulvárpszihó szerint ENFP😂), mint nagyon sok minden. :)

Nem lehet fekete-fehéren ráhúzni azt a másikra, hogy azért nem "mer", mert mondjuk introvert.


Nálam ez úgy néz ki, hogy rühellek egyedül ilyen helyekre menni. Mindég igyekeztem társakat találni a programokhoz, mert egyedül van egy ilyen hülye "ciki" érzésem. Színházba anyummal, moziba barát/barátnő. Stb. (Amivel ideje szemezek az egy társasjáték klub, de oda sem megyek emiatt) Ezt nem tudnàm gyakorlatilag megmagyarázni akkor sem, ha a tarkomhoz szegeznének egy fegyvert. 😅

Most erre mondhatnátok azt, hogy intro vagyok. :)

Viszont ami érdekes, hogy én vagyok az a dude, akivel random elbeszélgetsz sorban állva a hivatalban/boltban. (Nemtől, kortól függetlenül)

Meg az a típus*** aki feltartja a sort (nem direkt), mert képes a tényleges ügyintézésen kívül is elpofázni az időt random dolgokról.

(Ennek van még egy ilyen kellemetlen hozadéka, hogy azt hiszik soxor az ellenkező neműek, hogy flörtölök, pedig csak jól esik, ha feldobhatom a szürke napját az egész nap ott gubbasztó emberkének)

Ezt a kettőt nem tudom összetenni még ma sem. 🤷‍♂️😅


Szóval meg tudom érteni a kedves kérdezőt. 🙃


***Hehe, pluszban vállaltam fegyveres bankos szolgálatot elég sok ideig. Soxor rám lett szólva, hogy majd a lányok intézik, azért vannak ott, hogy a szolgáltatást ő nekik kell ajánlani. Jó, ok, bocsi ha lelkes vagyok/voltam. 😂

(Btw érdekes tapasztalás volt, elég sok emberrel nyílt alkalmam beszélgetni míg vártak a sorukra, de ez másik story).


Ja és még valami kedves kérdező: Aki javasolta korábban a "felszerelést", azt megfontolnám, jól. Illetve ha lehet inkább társaságban menj. Ha lányom lennél én tuti felajánlanám, hogy vinnélek, hoználak. (Ha ciki, ha nem) Azt el kell ismernem, hogy nem olyan már a feeling, mint amikor én voltam 21. :(


43F

2021. dec. 27. 07:52
 19/25 anonim válasza:
Ha a taxis megoldast valasztod, csak megbízható taxis céggel menj haza! Vannak akik lehúzzak csak az embereket.
2021. dec. 27. 12:30
 20/25 anonim válasza:
Ciki vagy sem, én is így jártam. Majd odaverőrödök valakikhez. :D
2021. dec. 28. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!