Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mégis hogyan lehet ismerkedni?...

Mégis hogyan lehet ismerkedni? 16/f

Figyelt kérdés

Én annyira szeretek másokkal lenni de nem is értem hogy mi miatt, de senki nem lenne meg a közelemben a korosztályomból.


Arra tippelnék személy szerint hogy nehezemre esik olyan dolgokról beszélni amikről a mostani 16 körüliek szoktak, mert olyan nyitottak egymásnak, én meg mivel nem tudok megszólalni sem jóformán, csak elzárom magam.


Én őszintén szeretnék introvertált lenni, de nekem kell legalább egy pár virtuális és közvetlen kapcsolat, mert ezek nélkül egyszerűen megbolondulok.


Bármi tipp hogy hogyan tudnék beszélgetni a korombeliekkel (ehhez előbb nekem idősebbként kéne szerintem gondolkodnom, csak nem tudom hogyan), vagy teljesen kiölni magamból az érzéseket a nyitottság felé?



2021. dec. 26. 10:42
 1/2 anonim válasza:
A barátság bármely két ember között kialakulhat. Nem értem miért van mindenki rácuppanva a korra, pedig én személy szerint tök jókat tudok beszélgetni más korosztállyal is. Próbáld ki, sokkal egyszerűbb lesz, mert rögtön exponenciálisan több potenciális jelölt lesz.
2021. dec. 26. 10:59
 2/2 anonim válasza:

Amúgy az extrovertált aki nyitott az emberek felé, társasági, az introvertált pedig aki zárkózottabb. :D

Ha gondolod beszélgethetünk, bár a netes barátságokban annyira nem hiszek.

16/F

2021. dec. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!