Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miről szoktatok beszélgetni...

Miről szoktatok beszélgetni ilyen kérdés alatt? Sokat látok ilyet! "Valaki beszélgetni?"

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 02:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Rendszerint megbeszéljük, kit hogy hívnak, hány éves, mik a hobbijai, elmondom, hogy képet nem küldök, aztán úgy azok után már nem is beszélgetünk, mert ilyen "értem", "tök jó" szavakra nem lehet mit írni. Nő vagyok de nőkkel rosszabb. Én is keveset írok, ő is, aztán csak abbamarad. Valóban nem értem. Nekem is van kint ilyen kérdésem. Akiket már megismerek és tudom, hogy fura, arra persze nem írok. Másra sikerül talán egy 10 sort, aztán leírja, hogy őt ez zavarja meg az és abbamarad.. Nem tudooom. Pedig annyira adnék egy női beszélgetőpartnert. De ha nincs, akkor nincs. Párkapcsolatot 1000%, hogy nem itt keresnék.
2021. dec. 16. 11:35
 12/14 anonim válasza:
Jah, párkapcsolat anonimul elég fura.
2021. dec. 16. 13:15
 13/14 anonim válasza:
#10 egy ilyen az ezerből
2021. dec. 16. 16:28
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, mindenkinek legjobbakat!
2021. dec. 17. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!