Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miről szoktatok beszélgetni...

Miről szoktatok beszélgetni ilyen kérdés alatt? Sokat látok ilyet! "Valaki beszélgetni?"

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 02:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Privit írtam már pár ilyen kérdésre, de semmi!
2021. dec. 16. 03:00
 2/14 anonim válasza:
Szerintem ők sem tudják mit akarnak.
2021. dec. 16. 03:47
 3/14 anonim válasza:
Mindenről,bármiről persze ha a partner is vevő rá, mert nem mindenkivel lehet, de több személyel is hosszabb ideje beszélgetek,vagy hosszabb ideig beazéltem!
2021. dec. 16. 05:43
 4/14 anonim válasza:
Ezek többnyire unatkozó tinilányok kérdései, nincs beszélgetés hacsak nem töröd magad, aztán ha nem te unod meg akkok ő lép le.
2021. dec. 16. 06:02
 5/14 anonim válasza:
Ez egyénfüggő. Van akivel nagyon sokáig, nagyon hosszan és valóban mindenről lehet. Viszont páran meg csak 1-1 szót reagálnak, normálisan kifejtett mondatokra is, és a hétköznapi létezés kívül semmit sem hoznak fel maguktól - pedig ráadást ők kezdeményezték a beszélgetést.
2021. dec. 16. 06:27
 6/14 anonim válasza:

4

És ráadásul szó nélkül!

2021. dec. 16. 08:34
 7/14 anonim válasza:
Természetesen úgy :D
2021. dec. 16. 08:38
 8/14 anonim válasza:

Ezt tizenéves tinilányok írogatják ki, akikor van szabad 10 percük és éppen senki nem nyalja az egojukat.

Aztán ez változik és szarik mindenkire aki írt neki.

A hercegnőcske éppen szórakoztatásra vágyott abban az üres 10 percben.

Ennyi kb....

2021. dec. 16. 09:42
 9/14 anonim válasza:

Én is szoktam kiírni ilyen kérdéseket, de nem túl eredményes. A nők nem reagálnak rá, mert komolytalannak tartják. Pedig nálam mindig van mögötte tartalom. Sokszor szoktam itt emberekkel beszélgetni, és mindig van miről. Ha jó embert sikerül kifognom, nem ritkák a 10 oldalas levélváltások sem. Valakivel meg csak néhány levélforduló, és elhal. Igazából nagyon vegyes a felhozatal, de én ennek is örülök.


29/F

2021. dec. 16. 10:01
 10/14 anonim válasza:
Pl van mist egy lány, akivel es ilyen kérés alatt akadtam össze. Nagyon súlyos depressziós eset. De nagyon érdekes a személyisége, és a mögötte meghúzódó szál is. Jár pszichológushoz, és mostanában mindig velem csinálja a feladatait, amiket onnan kap. :) Jól elbeszélgetünk.
2021. dec. 16. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!