Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni?

Valaki szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni valakivel. Mostanában nagyon nem vagyok jól lelkileg és jelenleg nincs senki, akinek el tudnék mondani bármit is.

16/F


2021. dec. 11. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Úgysem írnál vissza...
2021. dec. 11. 22:33
 2/6 Noren1989 válasza:
Aludnék,szvsz
2021. dec. 12. 00:22
 3/6 anonim válasza:

Közös jövőkép tervezés esetleg? Hány éves korosztály? Barátságot keresel vagy "szerelmet"?


(Feltételezem ilyen fiatalon még azért csak nem érdekel a szex. Azzal nagyon nagy felelősség is jár!) Egy közös utód is lehet az eredménye akár már az első próbálkozásnak is.


Lányokat vagy fiúkat keresel? Szüleidben nem tudnál megbízni? Testvér, unokatestvér, nagyszülő? Osztálytársak, tanárok?


Iskolapszichológus? Családsegítő szolgálat?


Kapunyitási pánikod lehet. Megfelelési kényszer a külvilág felé, szorongás, hogyan teljesíts a hétköznapokban. Iskolapszichológus, munkaerőpiaci mentor végzettségű pszichológus segíthet.


Ui: akár még egyházi lelkigondozó, mentálhigiénés szakember is adhat iránymutatást (papok, lelkészek.) Felekezeti hovatartozástól is függ. Létezik HÍVATÁSGONDOZÁS!

2021. dec. 12. 07:29
 4/6 anonim válasza:
Nekem van kedvem beszélgetni, írhatsz.
2021. dec. 12. 10:22
 5/6 anonim válasza:
Szia
2021. dec. 26. 12:06
 6/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha van kedved, szívesen beszélgetek :)
2022. jan. 9. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!