Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne beszélgetni velem...

Szeretne beszélgetni velem valaki?

Figyelt kérdés
26/F. Írjon bárki. Cserébe akivel jobban össze barátkozom, hosszú távon fent tartóm vele a kapcsolatot. Engemet is már jópáran lekoptattak itt gyakorin, ezért is szeretnék olyasvalakiket, akikkel tényleg lehetne napi szinten beszélgetni. A többit majd privátban.

2021. nov. 16. 17:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Beszélgethetünk. Unatkozok. Irj valami hülyeséget :D
2021. nov. 16. 18:07
 2/13 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha tényleg hosszútávon gondolod. Persze nem kell minden nap írni, meg 5 perc alatt válaszolni, én se fogok, de azért teljesen ne tűnj el, ha lehet.
2021. nov. 16. 18:19
 3/13 anonim válasza:
Nekem is lehet írni, főleg akinek van discordja. Ott napi többször vagyok, itt naponta, vagy 2 naponta egyszer. Viszont mindenkinek visszaírok. :) 22 éves vagyok. :)
2021. nov. 16. 20:05
 4/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz
2021. nov. 16. 20:30
 5/13 anonim válasza:
Írj
2021. nov. 16. 21:04
 6/13 anonim válasza:
Ha hetero vagy akkor igen
2021. nov. 16. 23:44
 7/13 anonim válasza:

Elég furcsa és elhibázott úgy kezdeni egy ismeretséget, hogy már az elején deklarálni akarod, hogy tartós és hosszútávú lesz az ismeretség, mert mások már lekoptattak. Ez elég "tapadósan" hangzik, ami jobbára zavaró az embernek. Emiatt sokan már eleve esélyes, hogy nem is lesznek nyitottak, hogy megismerjenek, mert eléggé bele van kódolva, hogy nem fog jól alakulni.


Egy ismeretség akkor tud normálisan kialakulni, ha nyitott és érdeklődő vagy a másik iránt, de nem akarod már az első beszélgetés ELŐTT előírni, hogy ettől hosszú távú dolgot remélsz. Nagyon komoly teher tud lenni ez a fajta elvárás, ami csak csökkenti az esélyét, hogy tényleg működjön is hosszú távon.


Jobban jársz, ha csak elkezdesz beszélgetni emberekkel, keresed a hasonlóságokat, megpróbálod áthidalni a különbségeket és ha kellően érdekes és tartalmas, jól működik a kommunikáció, akkor lesz folytatás akkor is, ha nem beszélitek meg előre.

Ha nem érdeklődtök kellő képen egymás iránt, nem működik megfelelően a kommunikáció vagy nem sikerül áthidalni a menet közben felvetődő problémákat, akkor mindegy, hogy mit beszéltek meg előre, abból nem lesz tartós barátság, hiszen hiányoznak az alapjai, amiktől működhetne.

2021. nov. 17. 15:11
 8/13 anonim válasza:
Huzzál innen!!
2021. nov. 18. 11:47
 9/13 anonim válasza:
Írj
2021. nov. 18. 18:17
 10/13 anonim válasza:
Írj nekem is. :)
2021. nov. 19. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!