Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Jesse Custer kérdése:

Hogyan kerülhetnék közelebb az emberekhez?

Figyelt kérdés

Üdv!

Régóta küzdök szociális fóbiával és szorongással.

Nagyon szeretnék változtatni ezen és nyitni az emberek és a világ felé.

Lenne kedve beszélgetni aki hasonló problémával küzd?



2021. dec. 9. 21:34
 1/3 anonim válasza:

Halihó!

Hasonlóval küzdök (talán nem fóbia, de nem túl kellemes). Nagyon rühellem, ha idegenek közé kell mennem. Kevés dolgot utálok jobban. Ha meg mégis el kell mennem egy rendezvényre, buliba, ahol nem ismerek senkit, akkor komoly arccal álldogálok a fal mellett, és várom, hogy elhúzhassak. Ami pedig végképp a rémálmom, hogy újként kell beilleszkednem valahova, és mindenki néz, nekem meg elő kell adnom magamról, hogy ki vagyok, és jönnek beszélgetni, nekem meg már erősen húzhatnékom van haza.

Talán nem mondanám, hogy küzdök a problémával, mert annyira nem gáz, de ettől még szívesen beszélgetek, ha van kedved.

20/F

2021. dec. 9. 21:42
 2/3 anonim válasza:
Szallj fel egy tomott buszra
2021. dec. 10. 05:29
 3/3 anonim válasza:

Szia

Azthiuszem nekem is van, de nem az a fajta amiről tudod hogy az, hanen az ami sumákba észrevétlenül végez ki.

2021. dec. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!