Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hogyan kerülhetnék...

Szerintetek hogyan kerülhetnék a sráchoz közel, 6 nap alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam meg egy megbeszélésen a táborral kapcsolatban és lehet fura de tényleg nagyon nagyon vonzódok hozzá. A tábor csak 6 napos és azután valószinűleg soha sem látnám többet, tehát közel kellene kerülnöm hozzá, a baj hogy erre elég kevés az idő. Tábor lévén nyilván a barátaival lesz nagyrészt szóval tényleg nagyon nagyon kevés lesz az időm. A fiúktól az lenne a kérdésem hogy szerintetek ennyi idő alatt lehet kialakitani valamit? A lányoktól pedig, hogy ők hogy csinálnák?


kort es nemet irjatok legyszi

16/L



2020. jún. 15. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Bármilyen táborban, főleg egy 6 naposban ez magától ki fog alakulni, hidd el. Az ilyenek elején szokott lenni ismerkedés, ott megtudhatsz róla pár dolgot. Szemezgethetsz vele, esetleg ha valami játék van, akkor beszállhatsz vele vagy ellene, mindkettő hatásos lehet a cél elérésének érdekében. Ezután bármikor megszólíthatod, kis flörtölések is alakulhatnak.

16/f

2020. jún. 15. 23:42
 2/21 anonim válasza:

1.t kiegészíteném:

Csak a végét.. szóval, de a flörtölést is akkor, ha fixen vevő rá, amúgy szerintem anélkül ne nagyon


Viszont ami biztos!!!

Kérj el valamilyen elérhetőséget a sráctól, ha jól összebarátkoztatok


19/F

2020. jún. 15. 23:48
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #1 amúgy ez összeszokottabb társaság szóval itt nincs "ismerkedős rész"
2020. jún. 16. 00:16
 4/21 anonim válasza:

2. vagyok:

Viszont hajrá majd :D

2020. jún. 16. 00:22
 5/21 anonim válasza:

Első vagyok

#3 de ilyen össznépi játékok, versenyek biztos lesznek (kivéve ha valami kézműves táborba mész, vagy ilyesmi :D), az ugyanúgy megfelel erre a célra szerintem.

Ja és amúgy ha nem csak és kizárólag a fiú miatt mész el a táborba, akkor nehogy ő járjon végig az eszedben, meg ne azon gondolkodj folyton, hogy hogyan keresheted a társaságát, elsősorban élvezd a programokat, a többi alakul magától mint már említettem.

2020. jún. 16. 00:31
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már csak azt remélem hogy tényleg jön táborba, mert tudok olyan emberről aki csak azért jött megbeszélésre mert ismerősei is jöttek...
2020. jún. 16. 00:35
 7/21 anonim válasza:

Te itt készülsz, erre meg ott se lesz, mekkora lenne.😂

Na jó nem vicces bocsi, lehet pont én vagyok az amúgy.

#1, 5

2020. jún. 16. 00:40
 8/21 A kérdező kommentje:

#1 egyáltalán nem miatta megyek, már több éve járok, imádok menni és őt meg csak tegnap láttam :D

amúgy lesz valami foci bajnokság de én kosaras tipus vagyok szóval az 10000%ban felejtős főleg hogy tesi órán véletlen mindig belenyúlok kézzel:/ kár hogy fűben nem lehet kosarazni

2020. jún. 16. 00:40
 9/21 anonim válasza:
Remélem qrtok. 😉
2020. jún. 16. 01:48
 10/21 anonim válasza:

Mármint birkózás? Uu szerinted melyikük nyer?

(2.)

2020. jún. 16. 01:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!