Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan vergődjem ki magam...

Hogyan vergődjem ki magam ebből a szituból úgy hogy jó legyen? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én egy 25 éves faszi vagyok.

Kb 1 hétig szemezgettem egy lánnyal a buszon, maszk volt rajtunk az arcát nem láttam, de nagyon jó alakja volt, szép haja, gyönyörű szeme, és jó stílusa. Így ezek alapján tetszett.

Mindeketten csak néztük egymást, mígnem 5 napja úgy alakult, hogy váratlan befékezésnél majdnem felesett, és pont én voltam mögötte szóval elkaptam --> ha nem vagyok ott tuti padlót fog.

Aztán elkezdtünk beszélgetni, lett 2 szabad ülés, leültünk kb 30 percet végig dumáltunk, rögtön lejött a nagyon azonos humorérzékünk szóval azonnal oda-vissza poénkodtunk, tök szimpatikus hangja volt, tetszett ahogy nevetett, ahogy beszélt meg úgy minden okés volt vele.

Aztán másnap amikor felszáltam már foglalta nekem az ülést, és a következő nap is, de ekkor elkértem a számát és megdumáltuk, hogy pénteken délután találkozunk, na és itt jön a probléma!

Amikor megláttam tegnap délután rohadtul nem az várt amire számítottam. Nem mondom hogy csúnya a lány, de nekem a legkevésbésem az esetem, egyszerűen nem tetszik. Csak hogy értsétek ---> Neki olyan Scarlett Johanson típusú arca van, viszont én inkább a Zooey Deschanel tipusú lányokat szeretem, ez a kettő egymásnak az ellentettje. Én nagyon szimpatikus voltam neki, mert megjegyezte, hogy ez tök izgalmas volt neki, mert kicsit olyan volt ez mint egy vakrandi, de nagyon kellemesen csalódott, és megköszönte a társaságomat mondván, hogy az elmúlt pár hete nem éppen a legjobb volt, nagyon maga alatt volt, de az elmúlt pár napban a velemvaló beszélgetések reggelente a buszon feldobták a napjait + tényleg láttam a szemében a rajongást.

Nem tudtam mit mondhatnék, nem akartam megsérteni, és azt mondtam neki, hogy én is kellemesen csalódtam. Talán 2 órát sétálgattunk a tónál, aztán ittunk egy forró csokit.

Megöletük egymást mielőtt elváltunk, ami szintén gáz volt, mert smárolni akart, eléggé rám fordította a fejét, arcunk egymásnak is simult, viszont kihagytam a lehetőséget az első fázisnál, de amikor elengedtük egymást megint annyira közel húzta el az arcát, hogy számomra is érthetetlen módon elcsattant egy rövid csók.

Aztán aznap este felhívott, hogy szombat ő ráér, ha nekem jó.

Kitaláltam, hogy programunk van a családdal, amit tök aranyosan meg is értett, de így felhozta a vasárnapot, hirtelen nem tudtam mit kitalálni, és azt mondtam hogy az oké nekem.

Szóval vasárnap este az az holnap találkoznom kéne vele, viszont fingom sincs hogyan adjam a tudtára azt hogy nem tetszik, anélkül hogy megsérteném.

Nagyon kedves, vidám lány, és nem akarom a világértsem megsérteni. Ha számításba veszem azt, hogy ő kezdeményezte a csókot, ő hívott fel telefonon (ami egy nőre nem jellemző) biztosan belém van habarodva, és nem akarom, hogy emiatt rosszul érezze magát. És foglalmam sincs hogyan lehetne ezt úgy lezárni, hogy jó legyen.

A balfék haverjaim olyan tanácsokat adnak, hogy fektessem meg, de legyek csak másfélperces, és pikpakk nem fogom érdekelni + nekem is jó lesz. De én nem fogok ilyet tenni senkivel, egy ilyen kedves lánnyal meg végképp nem!

Arra is gondoltam, hogy talán elkéne engednem ezt a beteges válogatósságomat, és talán idővel megtetszene az arca. De nem vagyok biztos benne, hogy ez jó ötlet lenne.

Szóval szükségem lenne a segítségetekre. Valaki HELP!! Előre is köszönöm.


2021. dec. 4. 05:02
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nekem az az ötletem van csak ami még talán kevésbé bántaná meg(magamból kiindulva)

hogy mikor próbálkozik megmondanám hogy nézd aranyos kedves lány vagy de legyünk csak barátok,ez is rosszul esik neki de jobb mintha csunyábban mondanád

2021. dec. 4. 05:57
 2/17 anonim válasza:
Szerintem meg mond el neki őszintén, hogy nincs meg az a szikra, amire szükség van egy kapcsolathoz.Jobb ezt tisztázni az elején, még akkor is ha neki nem esik jól. Így korrekt maradsz.
2021. dec. 4. 06:32
 3/17 anonim válasza:

Hát, nehéz szitu. Mert több helyen is eléggé elszúrtad.

Már az első találkozáskor is úgy kellett volna minden mondandód megfogalmazni, hogy a lány értse, hogy nem vagy az esete külsőre.

Szegényt teljesen álomvilágba hajítottad.


Viszont, ahogy írták már, tényleg nem tehetsz mást mint, hogy elmondod neki az igazat.


Viszont erre több módszer is van.

Nemtudom, hogy tanulsz-e vagy amúgy vágysz-e kapcsolatra.


Mert kegyes hazugság lehetne az, hogy tök jó vele beszélgetni, de Te nem ugranál még bele egy kapcsolatba, mert fontosat egyenlőre a tanulmányaid, vagy egyszerűen nem állsz készen.


Ez is fájni fog a lánynak, de értékelni fogja, hogy nem húzod az idejét.

Aztán, ha meg barátok maradtok és esetleg a részedről mégis kialakul valami felé, akkor még mindig újra lehet kezdeni.


Én legalábbis annó így tettem. S bejött. :)

2021. dec. 4. 07:01
 4/17 anonim válasza:
Fura egy alak vagy, nem hiszem hogy egy maszk miatt ne lehetne felismerhető, látható, ha nem jön be. De legjobb, ha elmondod, neki ahogy előzőleg javasolták.
2021. dec. 4. 07:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Most is kaptam tőle egy sms-t, jó reggelt, és csodás napot kívánt a családommal, közben meg egésznap itthon fogok kuksolni... Olyan bűntudatom van, hogy végem. Ő kedves hozzám, én meg egy rohadék utolsó hazudós balek vagyok. A franc megette.
2021. dec. 4. 07:43
 6/17 anonim válasza:
Ha valóban nem akarsz tőle semmit, akkor mielőbb mondd meg neki, mert csak egyre jobban belelovalja magát és annál jobban fáj majd.
2021. dec. 4. 08:00
 7/17 anonim válasza:

A leírásod alapján ráismertem egy pasira, akivel a közelmúltban randiztam. Pont ugyanilyen sunyi alak, mint te!

Nem akarod megbántani? Pedig épp azt teszed, azt építed fel, hogy minél nagyobbat koppanjon, mert elhiteted vele, hogy akarsz vele folytatást, miközben nem.

Először is legyél vele őszinte. Mindenképpen megbántod, de minél drasztikusabban, annál könnyebb lesz túllépnie rajta. Mondd csak el neki szépen, hogy nincs meg a szikra, eredetileg sem volt, próbáltál esélyt adni a dolognak, de továbbra sincs meg.

Másodszor pedig vizsgáld meg magadban, hogy miért nem akarsz kaocsolatot, mert aki ennyire ideált kerget, mint te, az valódi hús-vér emberrel nem fog tudni kapcsolatot kialakítani. A fent említett pasi, akivel ismerkedtem, 30-40 randin van túl és mindenkiben talált kifogásolnivalót.

2021. dec. 4. 08:33
 8/17 A kérdező kommentje:

Kicsit fáj, hogy sunyi alaknak neveztél, de tényleg nem vagyok egy angyal a jelenlegi helyzetben.

Viszont én nem az a férfi vagyok aki téged megbántott. Őszintén sajnálom, hogy hazavágtak, de ne engem büntess miatta.

Na de fogtam amit mondtatok. Holnap elmegyek a randira, és őszintén elmondom neki mi a helyzet, azt hiszem ennyivel tartozom neki.


Legalább nekem lesz tököm, a te pasiddal ellentétben.

2021. dec. 4. 08:49
 9/17 anonim válasza:
8: Sajnos általánosságban is jellemző ez a fajta viselkedés sokakra, inkább ígérgetnek, hitegetnek másokat, mintsemhogy felvállalják a véleményüket. Jó fejnek akarnak látszani, közben épp ezzel verik át a másikat.
2021. dec. 4. 10:00
 10/17 anonim válasza:
1.vagy teljesen őszinte leszel, 2.vagy kitalálsz valami hazugságot, hogy ne bántsd meg az önérzetét. Tippek: úgy döntöttetek az exeddel, hogy adtok még egy esélyt egymásnak. Vagy: valójában meleg vagy, mikor őt megismered, azt hitted, talán lehet kapcsolatod nővel, de rájöttél, hogy nem.
2021. dec. 4. 13:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!