Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Irjak még neki vagy hagyjam ?

Irjak még neki vagy hagyjam ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 1x lattam élőben akkor nem tudtam sajnos leszolitani pedig nagyon tetszett. Rá irtam tegnap elkezdtem vele beszelgetni de ilyen 1-2 szavas valaszokat írt nagyon keveset is beszeltem vele kb 15 percet mert nem nagyon szokott fent lenni facen. Szerintetek irjak még neki vagy hagyjam?
2021. nov. 30. 22:39
1 2
 1/14 Akitakarsz válasza:

Nekem is volt hasonló bár én többször is láttam meg beszéltem is vele

Egy nap után hagytam

Nem tudom jó ötlet volt e, de szerintem nem kell vele foglalkozni ha egy két szót tud írni.

Szerintem eléggé lekoppintós feelingje van az ilyen valaszoknak.


De egy régi mondás szerint kitartók hódítanak.

2021. nov. 30. 23:15
 2/14 anonim válasza:
Ne pazarold az idődet,hagyjad.
2021. nov. 30. 23:38
 3/14 anonim válasza:
Inkább élőben beszélj vele. Nekem is van ilyen ismerősöm, neten alig lehet vele kommunikálni, de élőben be nem áll a szája.
2021. dec. 1. 00:10
 4/14 anonim válasza:
Haggyad
2021. dec. 1. 03:30
 5/14 anonim válasza:

Nem mintha az interneten bármelyik nő normális lenne :D


Mit veszítesz azzal, hogy írsz? Méltóságot? Állatira nem számít.

2021. dec. 1. 08:09
 6/14 anonim válasza:
Hagyd, egyértelműen nem tetszel neki, ne pocsékold az időd!
2021. dec. 1. 08:35
 7/14 anonim válasza:
Írjál
2021. dec. 1. 08:40
 8/14 anonim válasza:
Szerintem ennél kitartóbbnak kéne lenned, ha nagyon tetszik.
2021. dec. 1. 08:42
 9/14 anonim válasza:

Én pont egy olyan típusú nő vagyok aki keveset lóg a közösségi oldalakon, ritkán válaszolok vagy egyszerűen csak akkor írok ha ráérek találkozni, mivel nem igazán szeretek chatelni.

Szerintem írj meg neki, nem veszíthetsz sokat.

Én a találkozóval próbálkoznak a helyedben. Elhivni kavezni ilyesmi és hátha ott többet tudtok dumálni mint interneten keresztül! :)

2021. dec. 1. 09:17
 10/14 anonim válasza:
A találkozó mindenképpen jó ötlet!Már eleve ha elfogadja pozitív visszajelzés, ott pedig meglátod tovább lehet-e vinni a szálat.
2021. dec. 1. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!