Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van esetleg itt olyan akinek...

Van esetleg itt olyan akinek lenne kedve ismerkedni egy nem átlagos sráccal?

Figyelt kérdés
A nem átlagos alatt annyit kell csak érteni hogy brutál sok minden érdekel viszont nemsok figyelmet szentelek a mai divatos közösségi platformokra.

2021. nov. 22. 17:30
1 2
 11/20 anonim válasza:
Teljesen átlagos vagy :D senkit sem csak 1 dolog érdekel, ha mégis akkor valszeg autista és emiatt van "rákattanva" egy dologra, emiatt viszi el az az összes figyelmét. Ezek egy kivételével engem is mind érdekelnek, de csinálok még jó pár plusz dolgot is. Ettől függetlenül nem gondolom magam különlegesnek 🤣🤣
2021. nov. 23. 15:37
 12/20 A kérdező kommentje:
Én se mondtam hogy különleges vagyok,nemtudom ilyet hol olvastál.Én csak annyit irtam hogy nem átlagos ami nem egyenlő a különlegessel csak akkor hogy te is értsd más vagyok
2021. nov. 23. 17:44
 13/20 anonim válasza:
Mint mondtam, teljesen átlagos vagy. Nincs benned semmi szokatlan, rendkívüli, kivételes, nem mindennapi, érdekes, vagy ritka - hogy pár szinonímát felsoroljak a különlegesre, hiszen úgy tűnik az nem tetszik neked.
2021. nov. 23. 19:15
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos elbeszélünk egymás mellett,ugyhogy én rád nem pazarlok több időt.
2021. nov. 23. 20:04
 15/20 anonim válasza:
nem tudom mit sértődsz meg, 11es csak azt emelte ki, hogy minden vagy, csak "nem átlagos" nem. azt meg te állítottad magadról.
2021. nov. 23. 20:20
 16/20 anonim válasza:

"Van esetleg itt olyan akinek lenne kedve ismerkedni EGY NEM ÁTLAGOS sráccal?"


"Én se mondtam hogy különleges vagyok,nemtudom ilyet hol olvastál."

"Sajnos elbeszélünk egymás mellett,ugyhogy én rád nem pazarlok több időt."


Kedves kérdező nálad elég súlyos gondok vannak akkor.

2021. nov. 25. 04:58
 17/20 A kérdező kommentje:
Áhh értem a feldogásod,szóval azért van súlyos gond nálam mert nem értek veled egyet,vagy mert csak szimplán nem értjük meg egymást.Ez aztán 200iq esküszőm(Őrülnék neki,hogy ha nem itt élnéd ki az okoskodásaidat ugyanis az látszik hogy magasról teszel a kérdésemre csak arra hajtasz hogy beleköss mindenbe.
2021. nov. 25. 06:08
 18/20 anonim válasza:

Az, hogy azt se tudod értelmezni amit pár nappal ezelőtt írtál :)


Amúgy meg ha annyira csinálz mindent is biztos jársz azért embere közé, nem igaz, hogy ott nincsenek lányok.


Ott a legjobb csajt keresni, ahol van közös érdeklődés.

Itt meg ne sértődj majd meg ha fejedhez kapod néha az életképtelen incel jelzőt.

2021. nov. 25. 06:23
 19/20 anonim válasza:
Szerintem ne veszekedjen senki, minden egyes ember különleges a maga módján. Az összes arc mögött különböző történet lakozik. Ezért jó megismerni valakit. Hiszen az ő sztoriját nem hallhatod mástól.
2021. dec. 18. 18:38
 20/20 jiester válasza:

Nem átlagos olyan értelemben, hogy extrán aktív.boom, ennyi.


Nem értem hogy miért kell ennyit kötekedni ezen a fórumon úgy általánosságban.

2022. nov. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!