Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van esetleg itt olyan akinek...

Van esetleg itt olyan akinek lenne kedve ismerkedni egy nem átlagos sráccal?

Figyelt kérdés
A nem átlagos alatt annyit kell csak érteni hogy brutál sok minden érdekel viszont nemsok figyelmet szentelek a mai divatos közösségi platformokra.

2021. nov. 22. 17:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
Esetleg ha le is írod, hogy miket csinálsz szívesen, az nagy segítség lenne, mert a brutál sok minden érdekel az elég felszínes, ettől még ugyanolyan átlagos vagy, mint bárki más. Például engem érdekel a kvantumfizika, csak épp hülye vagyok hozzá, így érdemben nem lenne túl tartalmas az eszmecsere.
2021. nov. 22. 17:39
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazad van úgyhogy pontosanitok is akkor.Szóval szeretek fotozni,kerékpározni,itthon edzeni de ugyanugy kirándulni is vagy éppen a városba mászkálgatni,továbbá kertészkedni,barkácsolni is szeretek de ezen felül még az ősszes vizi sportot is imádom.Kb így hirtelen ennyi lenne
2021. nov. 22. 18:07
 3/20 anonim válasza:
#2 ez átlagos!!! Ebenn semmi extra ezt mindenki csinalja. Ne csak otthol edzz!
2021. nov. 22. 18:20
 4/20 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki ennyi mindent csinál az átlagos?nem csak az edzést irtam hanem mellette még számos dolgot
2021. nov. 22. 18:24
 5/20 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem!
2021. nov. 22. 18:26
 6/20 anonim válasza:
#4 en ettol sokkal tobbet csinalok
2021. nov. 22. 19:39
 7/20 anonim válasza:

1. Ismerkedni lenne kedvem, ha ez alatt csak barátkozást értesz. Nálam barátkozásnál nem fér bele több, de szívesen barátkozom. :)


2. Én se szeretem az olyan közösségi platformokat, mint a facebook, insta, nekem nincs is, de discordod jó ha van. Ide ritkábban lépek fel, kb napi 1x, ott többször tudnék visszaírni.


Ha gondolod írj :)

2021. nov. 22. 21:07
 8/20 anonim válasza:

#7 majd gondolod #párkapcsolat #randi tagekkel nem arra fog menni, hogy mikor tömködjön meg.


Engedd el, ez is egy átlagok GYK-s kiéhezett incel.

2021. nov. 22. 22:56
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Kérlek ne itélkezz két mondat alapján,én se teszem veled kapcsolatban most:) De hogy megnyugtassalak egy randi lehet nálad csak erre ment ki mindig de nálam ha egyáltalan oda eljutnék az illetővel nem erről szólna hanem hogy megismerjem a másikat.Amiről meg te beszélsz "tőmködni" bár én inkább a szex szót használnám rá értelemszerüen ha a két fél ugy érzi az is eljőn a maga idejében de nem egy randin vagy utána.
2021. nov. 23. 07:55
 10/20 anonim válasza:
egy újabb egyedi és különleges special snowflake
2021. nov. 23. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!