Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Biszexuális lányok/fiúk,...

Biszexuális lányok/fiúk, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
23/N

2021. nov. 15. 18:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10


Köszönöm, nem értem, hogy az embereknek mi bajuk van, igazából van életem a gyakorin kívül is😅. Először ezt magyaráztam, most meg kicsit el is ment a kedvem, meg meg is ijedtem megmondom az őszintét, mert elég sok elmebeteg írt nekem. Eltűntem egy órára este, elmentem fürödni erre nem egy ember csinálta azt, hogy írt egy óra alatt 4-10 üzenetet, (ami még pluszba rátesz, hogy már azt sem tudom, kinek írtam vissza meg kinek nem, mert pár ember 3 oldalnyi üzenetet írt, mint egy pszichopata), hogyha tudja, hogy ekkora szemétláda vagyok, akkor nem is beszél velem, illetve azóta zaklat privátban mostanáig szóval a pszichopaták üzeneteitől amúgy sem tudom már, hogy ki írt meg mit meg össze is zavarodtam, azóta már nem tudom hány oldalnyi üzenetem van, de nagyon durva, mindig írnak valami sértőt vagy olyat, mintha kb. együtt lennék vele 5 éve, aztán szó nélkül szakítottam. Pedig vissza sem írok már nyilván, de folyamatosan írnak ugyanazok a személyek. Ilyeneket csak a filmeken láttam kb.

Plusz rám írt egy biszexuális férfi is, aki azért sértődött meg, mert voltam már nővel is meg férfival is, és ha ő ezt tudja szóba sem áll velem, ez volt a válasza, majd elküldött a francba😂. Bár nem tudom mit gondolt, főleg úgy, hogy ő is biszexuális. Fenyegetést is kaptam meg minden. Tehát vannak érdekes figurák itt fent és bevallom kissé elment a kedvem az egésztől, valamelyest ijesztő is, szóval ne haragudjatok srácok, azoknak akik normálisak, de túl sok itt a mentálisan sérült ember és félek átmenni más felületre pl.: Facebook. Nem szeretnék problémát, így ezt a gyakoris ismerkedést inkább hanyagolom. Tényleg ne haragudjatok❤️

2021. nov. 16. 15:01
 12/13 anonim válasza:

#11


Szomorúan hallom :/


Te meg szégyeljétek magatokat hogy ekkora gyökerek vagytok..


Remélem azért még elolvasod az utsó levelet amit írtam kérdező 😅

2021. nov. 16. 15:06
 13/13 anonim válasza:

De lehet, van egy e-mail cím, elküldöd nekik a megnyitott üzenet linkjét és átnézik a levelet, és törlik az illetőt.

De folyton visszajárnak. :(

Én őszintén sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalattal távozol. Pedig eskü értelmes emberek is vannak itt. Én nem is egyel tartom a kapcsolatot.


28/F

2021. nov. 16. 15:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!