Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne ismerkedni velem?

Ki szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Visszahuzodó, csendes személyiség vagyok. Kicsit nehéz ez miatt ismerkednem. De most teszek egy próbát eme oldalon. Ha felkeltettem érdeklődésedet, akkor írj rám.

2021. nov. 12. 07:21
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ohh, köszi a választ :D
2021. nov. 12. 19:39
 22/25 anonim válasza:
Lépjetek tovább! Ez ennyi hozzászólást nem érdemel!
2021. nov. 12. 20:06
 23/25 anonim válasza:
Hümm, még ha nem is kamu, akkor is jó eséllyel olyan emberbe botlottunk, aki annyira életképtelen, hogy még beszélgetni sem tud. Nem egy ilyenhez volt már "szerencsém" itt is, annyiból állt a "beszélgetés", hogy én kérdeztem, ők meg kb. tőmondatokban válaszoltak, a végén pedig ők voltak megsértődve, ha közöltem, hogy felnőtt ember lévén nincs igényem arra, hogy én szórakoztassak másokat. Én is visszahúzódó vagyok, de ha valaki érdekel, akkor beszélgetek vele, érdeklődő vagyok. Azt tapasztaltam hogy a sok ostoba, életképtelen, közönyös ember előszeretettel állítja be magát visszahúzódónak, holott egyszerűen csak annyira élhetetlenek, hogy még a beszélgetés sem megy nekik. A magam részéről sem időm, sem energiám nincs arra, hogy másokat szórakoztassak, belefáradtam ebbe az egészbe.
2021. nov. 12. 20:26
 24/25 anonim válasza:
Tali?
2021. nov. 14. 09:35
 25/25 anonim válasza:
Szívesen barátkozom, de semmi több. Ha ez számodra jó, akkor írj nyugodtan. :)
2021. nov. 16. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!