Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne ismerkedni velem?

Ki szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Visszahuzodó, csendes személyiség vagyok. Kicsit nehéz ez miatt ismerkednem. De most teszek egy próbát eme oldalon. Ha felkeltettem érdeklődésedet, akkor írj rám.

2021. nov. 12. 07:21
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Szívesen megismerlek, de hogy oldjuk a viddzahúzódásod, meghagyom neked a kezdeményezés jogát. Szóval kezdd el a beszélgetést, írj te először és mesélj magadról (pár szavas üzenetekkel nem tudok mit kezdeni).
2021. nov. 12. 07:51
 2/25 anonim válasza:
Korod, nemed?
2021. nov. 12. 07:51
 3/25 anonim válasza:
Lány vagy?
2021. nov. 12. 08:33
 4/25 anonim válasza:

Basszus, miért nem lehet odaírni, hogy ki a tököm vagy?

Miért kell elhúzni a mézesmadzagot állandóan?

Én nem akarok veled ismerkedni, mert nem tudom hogy ki vagy, és sokan mások is így fognak vélekedni.

2021. nov. 12. 09:13
 5/25 anonim válasza:
#4 de ha odaírná hogy lány akkor rögtön rávetnéd magad. Ennyi kell neked hogy tudd "ki ő" és ismerkedni akarj, ahogy a legtöbb férfinak is.
2021. nov. 12. 09:22
 6/25 anonim válasza:
5! Csak azért irtál, hogy beleköss 4!-be? Természetes, hogy nem az önéletrajzára kiváncsi, de LEGALÁBB annyi, hogy milyen nemü és mennyi idös kell az ismerkedési szándékhoz. Te talán ovis kislánytol kezdve öregemberig mindenkire " rögtön rávetnéd magad"?
2021. nov. 12. 09:48
 7/25 anonim válasza:

5# Senkinek sincs kedve, ideje, vagy türelme ahhoz, hogy zsákbamacskával foglalkozzon.

Az ilyen ismerkedős hirdetéseknél tudatlanságban maradnak a kérdést olvasó emberek és fogalmuk sincs róla, hogy nekik szól, vagy sem.

Egy csomó idő megy el azzal, hogy ezt kiderítsék.

A sunyi homokosoktól kezdve a magukat felvállalni képtelen leszbikusokon át, kisgyerektől a vénemberig akárki lehet a kérdés mögött és valamiért azt hiszik, hogy jópofa dolog titkolózni és mások idejét húzni.

2021. nov. 12. 10:00
 8/25 anonim válasza:
Úgyse ír vissza... 🙄
2021. nov. 12. 10:16
 9/25 anonim válasza:
Szarjátok le. Az ilyen szótlan, bemutatkozni nem tudó emberekre majd rá írnak a kanos incelek akiknek mindegy ki van a képernyő mögött, a kérdező meg majd panaszkodik h nincs normális ember, közben nem tesz azért sem hogy azokat bevonzza.
2021. nov. 12. 12:17
 10/25 anonim válasza:
#9, igen, igazad van!
2021. nov. 12. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!