Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan 35-45 hölgy...

Van itt olyan 35-45 hölgy akit elhanyagol a párja és egyedül érzi magát,mint én?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 07:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
Talán 45 nincs, de valamennyi biztos van.
2021. nov. 9. 07:57
 2/16 anonim válasza:
1 es nagy vagy!👍
2021. nov. 9. 08:01
 3/16 anonim válasza:
Legyél már kreatív vazz! Férfi vagy, hát hódítsd meg újra! Ha lapi a kapcs, az a te hibád!
2021. nov. 9. 08:27
 4/16 anonim válasza:

Ha érzelmi és sexuális elhanyagolása gondolsz ,akkor igen van,pl én

Elég sokat olvastam már a témában ,ha gondolod írj rám

2021. nov. 9. 08:49
 5/16 anonim válasza:
És mit szeretnél,egy foglalt szeretőt?
2021. nov. 9. 09:07
 6/16 anonim válasza:
Nem, csak barátkozni akar :D
2021. nov. 9. 14:38
 7/16 Mathus válasza:

#3: hashtag másahibás. a gyenge és elfuserált férfiak megint a kapcsolati problémák forrásai, akik nem tesznek meg MINDENT a hercegnő-komplexusos feleségükért.

nézz majd meg egy-két hozzászólást, a nembírjanapontahatszor, nemkereseleget, nemkisportolt55évesen, de én cserébe a fekszem (szökőévente), mint az uszadékfa ötletbörzéből. lassan úgy vagyok, hogy vagy beállok a bencésekhez, vagy kiülök a whynot teraszára, mert a 35+ felhozatal eléggé minuszos.


45F

2021. nov. 9. 15:56
 8/16 A kérdező kommentje:

#1 Gábor zseniális válasz, már érdemes volt kírni, köszi!

#3 köszi, rajta vagyok, van valami igazság abban amit mondassz, nem olyan egyszerű ez a mindennapi mokusketék mellett

#5 megoldásokat, a foglalt szeretőre még nem gondoltam, köszi az ötletet, lehet ez segítene, ilyenem már 17 éve nem volt

#köszi

2021. nov. 9. 19:29
 9/16 anonim válasza:
Én is az vagyok, de "csak" érzelmileg. Nagyon elcsesztem, hagytam magamból cselédet csinálni. Nemrég jöttem rá, és nem tudom vissza tudom-e még csinálni. Nem szeretnék válni, mert ő életem szerelme, de így biztos hogy nem csinálom tovább. Nem tudom hogy végződik, félek, attól is hogy így marad, meg attól is hogy elválunk. Csak nem tudom van e más út. Megöl a magány.
2021. nov. 9. 23:26
 10/16 anonim válasza:
Ilyenkor ezt mondjátok a másiknak, hogy hiányzik, vagy csak tipikus mártírként várjátok, hogy észrevegye és néha a fejéhez vágtok valamit?
2021. nov. 10. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!