Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 év körüli metálosok, akad...

30 év körüli metálosok, akad köztetek aki nem iszik, nem bulizik, nem káromkodik?

Figyelt kérdés

Csatlakoztam pár metálos FB csoportba, mert megfogytak a barátaim, megházasodtak, családjuk lett, külföldre költöztek stb.

Régen én is ittam, bulizni jártam és használtam erős kifejezéseket.

De 30 évesen már nem járok koncertekre, nincsenek káros szenvedélyeim és kulturáltan beszélek. Most is metál zenét hallgatok, hosszú hajam van, de már nem zenekaros pólóba, hanem fekete farmerba és fekete ingbe öltözök.

Nem találtam eddig a FB csoportokban közös szót, általában a közös kocsmázás és berúgás a téma, ami nálam már nem játszik. És nem szimpatikus, hogy sokan csúnya szavakat használnak, ahogy az se, hogy beszólogatnak egymásnak, mert számomra fontos az egymás közti tolerancia. Van köztetek aki hozzám hasonló és barátkozna?



2021. nov. 1. 20:31
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én többé kevésbé ilyen vagyok.

Dohányzást mondjuk mindig is felesleges dolognak tartottam, alkoholt 5 vagy 6 éve nem ittam. Hosszú haj, zenekaros pólók megmaradtak, koncertekre mennék csak vidéken lakok és itt korlátozottak a lehetőségek ezen a téren. Nagyobb eseményekre felszoktam menni Pestre, de a covid miatt az elmúlt 2 évben nem tudtam menni.

Utolsó koncerten Tatabányán, Tormentoron voltam.

Az évek előrehaladtával a zenei izlésem nem változott, maximum annyit ,hogy a petőfi rádiós szarolat még jobban utálom.

2021. nov. 4. 16:57
 12/19 anonim válasza:

#10,


Meddő vitába nem megyek. Aki ismeri ezt a műfajt az tudja, hogy általánosságban elmondható róla, hogy nem káromkodás mentesek. Az hogy felsorolsz két tűt a szénakazalban, nem hinném hogy rengetegnek minősíthető. Értem hogy mit akarsz üzenni, de a ritka kivételek csak erősítik a szabályt.

2021. nov. 4. 20:11
 13/19 anonim válasza:

Én egy kicsit idősebb vagyok, de én sem éltem soha a minden hétvégén bebaxunk és suttyón viselkedünk dolgot. Én szeretek koncertre járni, már ha van olyan, ami vonz, olykor be is rúgok (ez utóbbi inkább élethelyzettől függ), meg néha csúnyán beszélek, de ez nem általános és nem az imidzs megőrzésének érdekében történik.

Az egymás szapulását meg beszólogatást soha nem értettem ezen a szubkultúrán belül, leginkább blackmetal körökben forogtam, ott ez nagyon ment :/

2021. nov. 5. 23:05
 14/19 anonim válasza:
7-es... te jó ég... értelmezd, amit írtam. Koncertekről kérdeztem, nem a káromkodásról volt szó, másrészt szerinted az emberek úgy káromkodnak, hogy egymás anyját szidják közben? Te melyik barlangból másztál elő, hogy még sosem hagyta el a szádat egy b...szd meg sem? Ezek nem másokra irányulnak, és abszolút nincs bennük semmi ördögtől való...
2021. nov. 9. 22:54
 15/19 anonim válasza:
11-es, milyen bandákat hallgatsz? Komolyan érdekelne, mert én alig bírok felsorolni olyat, amiben van káromkodás. Pont, hogy te nem vagy tisztában a műfajjal, de ha a TCS-Road-Depresszió szinten állsz, akkor értem hogy miért gondolod ezt :D
2021. nov. 9. 22:55
 16/19 anonim válasza:
Bocs, az előző komment a 12-esnek szól.
2021. nov. 9. 22:56
 17/19 anonim válasza:
éveken át hallgattam metált és nyilván nem csak azt a 2 bandát, amit felsoroltam. Alig találkoztam olyannal, amiben káromkodtak. Kedves 12-es kérlek tágítsd a látókörödet és kérlek tanulmányozd a műfajt mélyrehatóbban. Ja és Sklipnotot, Rammsteint meg ilyen szemeteket ne hallgass
2021. nov. 10. 09:12
 18/19 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Koncertekre még járok, de már elég ritkán.
2021. nov. 19. 04:37
 19/19 anonim válasza:

Aki igazán szereti a metált, annak alap hogy jár koncertekre, ez nem káros szenvedély.

Amúgy én nem vagyok a célkorosztély, fiatalabb vagyok, de magamon kívül még ismerek pár kollégát az egyetemről aki szereti a metált és nem káromkodik, nem bulizik. Így 30asok is simán lehetnek.

Szóval inkább társaságfüggő, a rap kedvelők is ugyanúgy káromkodhatnak, meg a legtöbb zene amit ismerek(metál), abban szintén nem káromkodnak, nem tudom honnan jött ez a marhaság.

2021. nov. 19. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!