Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 év körüli metálosok, akad...

30 év körüli metálosok, akad köztetek aki nem iszik, nem bulizik, nem káromkodik?

Figyelt kérdés

Csatlakoztam pár metálos FB csoportba, mert megfogytak a barátaim, megházasodtak, családjuk lett, külföldre költöztek stb.

Régen én is ittam, bulizni jártam és használtam erős kifejezéseket.

De 30 évesen már nem járok koncertekre, nincsenek káros szenvedélyeim és kulturáltan beszélek. Most is metál zenét hallgatok, hosszú hajam van, de már nem zenekaros pólóba, hanem fekete farmerba és fekete ingbe öltözök.

Nem találtam eddig a FB csoportokban közös szót, általában a közös kocsmázás és berúgás a téma, ami nálam már nem játszik. És nem szimpatikus, hogy sokan csúnya szavakat használnak, ahogy az se, hogy beszólogatnak egymásnak, mert számomra fontos az egymás közti tolerancia. Van köztetek aki hozzám hasonló és barátkozna?



2021. nov. 1. 20:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
Csak metálosok jöhetnek szóba? Jó, gondolom, így van beszédtéma, de azért megkérdeztem.
2021. nov. 1. 21:06
 2/19 A kérdező kommentje:
Írj magadról, hátha van más közös téma is.
2021. nov. 1. 22:19
 3/19 BeefEater válasza:

A metálosok és a soha nem iszik/megy koncertre/káromkodik halmazok metszete szerintem üres.

Ha olyan embert keresel, akinek van ezen kívül másik témája, tud normálisan kommunikálni, stb akkor akár írhatsz is.

2021. nov. 2. 11:10
 4/19 anonim válasza:

Szia

Helyileg honnan írsz?

Zenén kívül miket szeretsz még?

2021. nov. 2. 15:43
 5/19 anonim válasza:
A metál egy olyan műfaj, amiben nagyon-nagyon (és nagyon!) nehéz clean dalszövegeket találni. Vagy ez a része téged nem annyira zavar?
2021. nov. 4. 00:05
 6/19 anonim válasza:
A koncertre járást és a káromkodást miért kell káros szenvedélyként beállítani egyébként?
2021. nov. 4. 00:24
 7/19 anonim válasza:

#6


Miért, szerinted a káromkodás szent cselekedet? Vagy esetleg téged közömbösen érint ha valaki édesanyád vagy gyereked (ha van) káromkodva veszi a szájára???

2021. nov. 4. 11:14
 8/19 BeefEater válasza:
#7: engem teljesen. Messziről jött ember azt mond amit akar.
2021. nov. 4. 11:59
 9/19 anonim válasza:

#8,


Jah...te tudod..

2021. nov. 4. 15:12
 10/19 anonim válasza:
5ös, ha a clean dalszöveg alatt a nem káromkodósra gondolsz, akkor tévedsz. Rengeteg normális szövegű banda van. Pl Epica vagy Ayreon
2021. nov. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!