Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt férfiak akik...

Vannak itt férfiak akik szeretik a kutyákat és érdeklődnek a munkakutyázás iránt?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, a nagytestű kutyákat preferálom jobban, abból is az őrző védő fajtákat. Később vagy valamilyen munkát végeznék egy kutyával hobbiként, vagy problémás kutyákat rehabilitálnék. Nem sok férfival találkoztam aki hasonlóan érdeklődik a kutyák iránt, de hát a remény hal meg utoljára 😅


20-30 közötti korosztály érdekel főleg.


2021. nov. 1. 08:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#10 WTF ezt mire fel kaptam? Nem fajtaajánlást kértem, több száz fajtát ismerek, tudok magamnak választani, csak a véleményem fejtettem ki.


#9 Én nem nézek le egy fajtát sem, max nem értek egyet a kialakításukkal/tenyésztésükkel (bár főleg a nevelésükkel nem, de ez nem a kutya hibája).

2021. nov. 1. 09:06
 12/24 anonim válasza:
Igen valóban kamu... Írtam de semmi válasz...
2021. nov. 1. 09:48
 13/24 A kérdező kommentje:
3 ember írt, az egyik inkább macskás, a másikkal meg már beszéltem, de hiába kérdeztem tőle bármit, ignorálta a kérdéseket és kérdésre visszakérdezett, ilyenből nem kérek, a harmadik személyt nem ismerem, ő kapni fog választ. :)
2021. nov. 1. 09:57
 14/24 anonim válasza:
Okés!
2021. nov. 1. 09:58
 15/24 anonim válasza:
Hát a kutyás nők az külön fajta, menekülni kell
2021. nov. 1. 16:28
 16/24 anonim válasza:
#15: Miért?
2021. nov. 1. 16:34
 17/24 A kérdező kommentje:
Én sem értem. De menekülj csak, jobb nekem az ilyen mentalitású emberek nélkül :D
2021. nov. 1. 16:36
 18/24 anonim válasza:

15: volt nekem, vitte a kutyákat kiállításra, azt lelt szukat Prága mellett akkor mentünk oda kutyert, kiállítás kiállítás hátán, (mondjuk díjakat nyertek sorban) összevesztek ott a gusztustalan emberek undorító volt az egesz.


Az oktatok is marjak egymást, felelmetes.


Szeretem a kutyákat, van kutyamentesbol befogadott alomból (az egész almot hozzám hoztak) és egy megmaradt stafi imádom, de a kutyás emberek, hát az brutális népség.


Biztos van kivetel.

2021. nov. 1. 17:13
 19/24 anonim válasza:

18-as: De ez inkább a tenyésztőkre vonatkozik. Sok kutyatartó van akik kedvesek és menhelyről vagy utcáról fogadnak örökbe kutyát.

És le sem sza.rják a versenyeket meg egyéb hü.lyeségeket

2021. nov. 1. 17:16
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem tervezek sem tenyészteni sem kiállításra járni (versenyzőként és nézőként sem). Csak a munkakutyázás érdekel, az is inkább hobbi szinten. Vannak amúgy tenyésztő ismerőseim, mind normális ember.
2021. nov. 1. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!