Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mennyi időt várnál?

Mennyi időt várnál?

Figyelt kérdés
Mekiben összefutottam egy aranyos lánnyal, elkértem tőle a telefonszámát (melóban voltam, tudta hogy 5kor végzem, mert beszéltünk) mikor írnál rá?
2021. okt. 31. 17:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én lány vagyok és nehezen ismerkedek szóval lehet neki is ilyesmi lehet, azzal sem tudok beszélni néha akivel szeretnék😅 szóval mással is előfordulhat. Amúgy ha ilyen bátor vagy h simán elkéred egy idegen számát szerintem nem lesz gond a lányokkal, hajrá 😊
2021. nov. 3. 21:21
 12/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem vagyok ilyen bátor, egy könyvben olvastam hogy lépjek ki a konfortzónámból és tegyek olyan dolgokat amiket eddig nem mertem, mert az önbizalmat fog adni. Hát megtettem és annyira jó érzés volt, utána kicsit még a kezem is remegett, hogy wao, erre én képes vagyok?! Köszi neked is, 11 😊
2021. nov. 4. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!