Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mélyebb barátság kialakítására...

Mélyebb barátság kialakítására nyitott valaki? Budapest 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok. Budapesti 18 éves lány vagyok, most végzek a gimiben. Van egy nagyon pár hónapos kapcsolatom, viszont barátom nincs olyan sok. Aki van az meg töb napja nem válaszol és kezdek magányos lenni.

Nyitott lennék velem egykorú emberekkel barátkozni, nem ítélkezek jöhet bárki :) elsősorban lányokra gondoltam persze de a fiú-lany barátságban is hiszek szóval tényleg bárki írhat.

Jó lenne ha a közelben laknál és akkor tudnánk személyes kapcsolatot kialakítani, programokat csinálni :D


Rólam annyit hogy kicsit csendesebb lány vagyok, de szeretek tartalmasan hosszan beszélni, akár chaten akár élőben. Szeretek művészkedni is de amúgy matek fizika irányba akarok továbbtanulni. Sportolni gyakran szoktam, szeretek hülyéskedni pl játszótérre menni. Kirándulni, és fotózni is. Szeretek másoknak segíteni, jó hallgatóság vagyok ha valakinek valami lelki baja van.



2021. okt. 17. 15:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ne hazudj xd
2021. okt. 19. 22:52
 12/14 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam a kérdés elején hogy kapcsolatban vagyok és barátokat keresek, főleg lányokat. Innentől nem releváns az a kérdés hogy megcsalnám-e a barátomat. De azért válaszolok, nem soha nem tennék ilyet :)
2021. okt. 19. 23:17
 13/14 anonim válasza:
Nekem is lehet írni :) 20/L
2021. okt. 20. 14:40
 14/14 anonim válasza:
Hülye
2021. okt. 21. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!