Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve önismere...

Valakinek lenne kedve önismeretről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tök jó lenne kicsit fejleszteni az önismeretem, és arra gondoltam, hogy hátha van valaki, aki szintén szeretné az önismeretét fejleszteni, és van kedve közösen elmélyülni ebben.

2021. szept. 30. 19:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van:)
2021. szept. 30. 20:04
 2/11 anonim válasza:

most kiváncsivá tettél, ha van discordod dumcsizhatnánk

valahogy nem tudom elképzelni ezt az egészet

2021. szept. 30. 20:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Van discordom, ha megírod a neved privátban, akkor beszélhetünk.
2021. szept. 30. 20:32
 4/11 anonim válasza:
Nekem lenne rá kedvem,ha szeretnél írj.
2021. szept. 30. 20:40
 5/11 anonim válasza:

Az én önismeretem fejlesztésének könnyű és látványos részén már évek óta túl vagyok. Már csak a jéghegy csúcsát reszelem.

Hány éves vagy és milyen nemű?

2021. szept. 30. 20:55
 6/11 anonim válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? Függ ettől is.
2021. szept. 30. 21:11
 7/11 anonim válasza:

6# Háhh mekkora mankót adtam alád 😆

Képes voltál helyesen megkérdezni, hála nekem.

Ha én nem lennék, akkor valószínűleg a "fiú vagy vagy lány vagy vagy vagy vagy és hány éves vagy vagy vagy" szintű megfogalmazásban szenvednél, esetleg a "F v L kor?" szintre is lesüllyednél.

De szerencsére itt voltam és megmentettelek.

2021. szept. 30. 21:17
 8/11 anonim válasza:
Nekem saját magamból fakad az önismeretem, mások nem hiszem, hogy tudnak ebben neked segíteni, illetve csak közvetve. Ha az életben keresztülmész néhány próbatételen, megmérettetésen, helyzeteket kell megoldanod, stb... Azzal elég jó önismeretet lehet szerezni. Az hogy ki milyen ember, leginkább valami meglróbáltatás által, krízishelyzetben derül ki, mennyire tud helytállni, hogy reagál, hogy találja fel magát, megoldja, vagy kimenekül a helyzetből...
2021. szept. 30. 21:50
 9/11 anonim válasza:
Írj nekem is, mostanában foglalkoztat a téma
2021. szept. 30. 21:56
 10/11 anonim válasza:
En itt csak perv lanyokkal szeretek beszelgetni. :D
2021. szept. 30. 23:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!