Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki akinek szintén jól...

Valaki akinek szintén jól jönne a társaság?

Figyelt kérdés

Picit magányosnak érzem magam és jó lenne valakivel írogatni, bármiről.

Aki hasonló cipőben jár és szeretne beszélgetni keressen nyugodtan üzenetben 😊


2021. szept. 30. 17:00
 1/8 anonim válasza:
van egy discord szerverünk ahol ha gondolod feljárhatsz dumálgatni velünk nem rég alakult ugyan még kevesen vagyunk de probálkozunk, fiuk lányok vegyesen huszonévesek, kötetlen beszélgetés bármiről amiről tetszik chaten illetve voicechaten stb. szívesen látunk
2021. szept. 30. 17:30
 2/8 anonim válasza:
Első, küldesz egy dc linket?
2021. szept. 30. 18:13
 3/8 anonim válasza:
Én csak egyetlen nővel beszélgetnék. Az ilyen csoportosulásokkal nem tudok mit kezdeni, mert annyira nem érdekelnek idegen emberek mindennapos történései, hogy foglalkozni tudjak velük. Felszínesnek érzem.
2021. szept. 30. 18:36
 4/8 anonim válasza:
#3 és ki kérdezett? Mármint nem a tiéd a kérdés, de a discordos ajánlat sem neked szólt, nem értem ha nem akarsz élni az ajánlattal miért éreztél késztetést hogy ezt kifejtsd.
2021. szept. 30. 20:09
 5/8 anonim válasza:
Kor/nem?
2021. szept. 30. 21:12
 6/8 anonim válasza:
én nekem mostanában kimondottan jól jönne valaki akivel tudnék beszélgetni....ha esetleg gondolod :)
2021. okt. 1. 18:11
 7/8 anonim válasza:
40 körüliek írjatok... :)
2021. okt. 2. 18:50
 8/8 anonim válasza:
Nekem is lehet írni. :)
2021. okt. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!