Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha elmondom az elején, hogy...

Ha elmondom az elején, hogy csak barátkozás, dumálás, miért hiszik azt a pasik, hogy ebből szex lesz?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázom, hogy haverkodason kívül semmit sem szeretnék, de egy idő után úgy veszem észre túlságosan elkezdenek nyomulni, mindig többet akarnak.

Nem utalgatok, nem cicazok, mégis.

Miért lehet ez?


2021. szept. 29. 08:06
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Mert idióták, mást erre nem tudok mondani...

Bírom mikor mondják, hogy a nők milyen bonyolultak, az igen jelenthet nemet meg talánt is, stb-stb, holott ezt saját maguknak mesélik be, hogy azt higgyék van egy kis esélyük...

2021. szept. 30. 06:08
 32/36 anonim válasza:

Miért baj, ha mégis lesz szex? Netán nem szereted? Nem vagy ügyes benne? Nem élvezed? Frigid vagy?

Szerintem alap dolog a szimpátia és jókedv után, hogy legyen ilyen is, mert miért is ne, ha működik a kémia és megvan az összhang. Nem kell mindig mindent véresen komolyan látni vagy venni.

"Ja de én csak komoly kapcsolatban tudom elképzelni..."


Szánalmasak vagytok.

2021. szept. 30. 13:26
 33/36 anonim válasza:
"ha működik a kémia", ja csak sokszor azért barát egy barát, mert csak egy oldalról van meg a vonzalom. Minek feküdne le bárki a barátjával, ha az nem vonzó a másik fél számára? :D Szálljál már le a földre. Csak azért, mert te vonzónak tartasz valakit, de nem mersz lépni és "barátként" tekintesz rá / kezeled, attól még nem lesz kölcsönös a vonzalom.
2021. szept. 30. 13:50
 34/36 anonim válasza:
A lány nő barát haszontalan, szórakoztassam ő meg lelki mocsoktartónak használ
2021. szept. 30. 13:59
 35/36 A kérdező kommentje:

Hát emberek...


Számítottam pár féle válaszra, megerősítést is kaptam véleményemben pár embertől, de néhány komment eskü megrémít, hogy mennyi gyűlöletet lehet érezni egy nő iránt ismeretlenül is.

Ehhez csak gratulálni tudok.


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2021. szept. 30. 18:53
 36/36 anonim válasza:

Nők: csak a szexre gondol


Férfi: csak azt kérdezte, hogy merre van a posta

2021. okt. 5. 02:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!