Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha elmondom az elején, hogy...

Ha elmondom az elején, hogy csak barátkozás, dumálás, miért hiszik azt a pasik, hogy ebből szex lesz?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázom, hogy haverkodason kívül semmit sem szeretnék, de egy idő után úgy veszem észre túlságosan elkezdenek nyomulni, mindig többet akarnak.

Nem utalgatok, nem cicazok, mégis.

Miért lehet ez?


2021. szept. 29. 08:06
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Pedig egyszerű: a celebekre néznek fel az emberek és azok is alakítják a divatirányzatokat. Ha egy insta prostinak húszmilliós követője van, azok le is fogják utánozni. Egy félmeztelen nőt pedig naná, hogy nem az esze miatt fognak szeretni, hanem a csöcsei és farpofái miatt.
2021. szept. 29. 11:32
 22/36 anonim válasza:
Mert mi férfiak a farkunkkal gondolkozunk. És ha a farkunk jól érzi magát akkor vagyunk elégedettek.
2021. szept. 29. 12:41
 23/36 anonim válasza:
Baratnkozzal nokkel azok nem akarnak dugni
2021. szept. 29. 13:30
 24/36 anonim válasza:
Azért, mert szingli férfi és nő között ha legalább az egyiknek tetszik a másik nem létezik barátság. Akikkel barátkozol abban reménykednek, hogy majd így sikerül meghódítaniuk. Lehet, hogy magukat is átverik és azt hiszik, hogy létezik férfi és nő közötti barátság, de ez azért nem túl valószínű, általában csak nem őszinték veled.
2021. szept. 29. 13:36
 25/36 anonim válasza:
Ez a férfi barát, csak a nők fejében létezik és azon férfiak fejében, akik várják az extrákat.
2021. szept. 29. 13:40
 26/36 anonim válasza:

Nem egészen így van, vagy akkor én kivétel vagyok, de van több lány/nő ismerősöm és soha eszembe nem jutott volna őket..

Azért nem minden férfi tekint 'úgy' a nőkre vagy legalábbis remélem.

2021. szept. 29. 14:09
 27/36 anonim válasza:

A legjobb barátom nő.

Vidám, vicces, találékony ember.

Mindig együtt megyünk koncertre vagy csak beülni valahová.

Jól kijön a feleségemmel, a többi barátommal is, mert intelligens és jó beszélgetőtárs.

Egyébként 150 kiló és a samottpor is szebb nála, a farkam még -60 fokban sem keményedne rá. De emberként csodálatos. Talán van összefüggés.

2021. szept. 29. 14:27
 28/36 anonim válasza:
Nem tudom, én nagyon ronda emberrel semmiképpen sem barátkoznék akármilyen is legyen, nem szeretek hányingert érezni folyamatosan.
2021. szept. 29. 14:30
 29/36 anonim válasza:

Persze, mindenkinek más az ízlése.

A főnökével is szeretne megbarátkoztatni, aki viszont egy fekete hajú démon és egy lélegzetvétele is erotikus. Szemtengelyferdülést kapnék ha mindig velük kéne összejárnom, a flörtölés meg reflex nálam, ha ilyen nő van a közelemben. Mindig csak préda lenne a szememben.

2021. szept. 29. 14:39
 30/36 anonim válasza:

Én például el hinném neked.

De mi emberek különbözőek vagyunk, ezért vannak akiket ez éltet igazán.

2021. szept. 30. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!