Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve úgy...

Valakinek van kedve úgy barátkozni, hogy a cél, valami több mint barátság (szex is) lenne?

Figyelt kérdés
25/f magas, barna haj, kék szem, vékony vagyok :)

2021. szept. 28. 22:23
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Azért a gyerekmészárlás eléggé más mint hogy életed során 2 vagy 200 emberrel fekszel le. Az utóbbival nem ártasz senkinek.
2021. szept. 30. 12:08
 22/32 anonim válasza:

20

Te tényleg bolond vagy...

(18)

2021. okt. 2. 07:27
 23/32 A kérdező kommentje:
Itt úgy látszik tényleg esélytelen :D senki sem írt
2021. okt. 2. 19:18
 24/32 anonim válasza:
Persze, mert szexpartnert keresel és azokat egy másik témában kell keresni. Legyél nyílt és őszinte. Állitásoddal ellentétben neked nem barat kell, csak valaki akit időnként megdughatsz.
2021. okt. 3. 07:40
 25/32 A kérdező kommentje:
olyan barátnő is jó lenne, aki egyben barát is :D csak arra még kisebb az esély, hogy itt megtalálom :D
2021. okt. 3. 12:27
 26/32 anonim válasza:
Kitalálom, határontúli vagy, ugye?
2021. dec. 2. 15:46
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem, Budapest mellett lakom
2021. dec. 2. 16:54
 28/32 anonim válasza:

#12-es, te hihetetlenül ostoba vagy. Vagy esetleg végeztél valami kutatást, ami kimutatta, hogy az ÖSSZES 20 feletti nő legalább 10 férfival lefeküdt élete során?

Ha igen, kérlek linkeld be nekem. Mellesleg akkor igazán szólhattál volna, engem és a barátnőimet nem értesítették erről a kutatásról:(

Így nyilván fals az eredmény.

Habár valószínűleg magadból indulsz ki, hiszen a többség ezt teszi. Szóval sajnálom, ha te nem tudsz nemet mondani, és ettől még egy elhasználódott rongynak is érzed magad:(

2022. febr. 12. 11:45
 29/32 anonim válasza:

#12


Férfi vagyok :)

Igen csináltam kutatást! Kb. 100 nőt kérdeztem meg, akikkel ismerkedtem (nem jöttem össze egyikkel sem), s ez nem vicc, nyilván sokkal neten ismerkedtem, s akkor is megkérdeztem már, amikor egyértelmű volt, hogy nem lesz semmi. Érdekelt engem, mert kvára zavar, hogy itt tartunk. S igen, kb a 80% 10 feletti választ adott. Kedvenceim voltak a 25 +/- 3 típusú válaszok, illetve volt valaki, azt hiszem innen, aki 18 férfival feküdt le huszonegynéhányéves korára, mire ironikusan írtam neki, hogy végülis az ma teljesen normális, erre jött a válasz, hogy igen, szerinte sem sok, az ismerősei sokkal többnél járnak. Az szuper, hogy neked van egy kis közeged, ahol nem ez a módi, de ma nagy szabadság van, erre tartunk, aki nem látja az vak. Persze én is találkoztam számomra egészséges számokkal, nem mindenki ilyen, de nekem ez a tapasztalatom, s rengetek nőt megkérdeztem :)

2022. febr. 12. 12:03
 30/32 anonim válasza:
Nincs több mondandóm. [link]
2022. febr. 12. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!