Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve úgy...

Valakinek van kedve úgy barátkozni, hogy a cél, valami több mint barátság (szex is) lenne?

Figyelt kérdés
25/f magas, barna haj, kék szem, vékony vagyok :)

2021. szept. 28. 22:23
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Én alapvetően nem elleneznék egy ilyen kapcsolatot, de ha ez az elején így nyíltan ki van mondva, akkor te ezt szerintem készpénznek veszed, hogy akkor biztosan megdughatsz, mert hát te így kerestél "barátot". Tehát ha idővel úgy alakul akkor nekem beleférne egy barátság extrákkal kapcsolat, de így hogy rögtön ezzel kezdesz felejtős. N
2021. szept. 28. 22:26
 2/32 A kérdező kommentje:
első, és ezt hogy képzeled el, hogy barátkoztok, de az elején a fiú ne mondja el, hogy szeretne szexet is? :D
2021. szept. 28. 22:29
 3/32 anonim válasza:

#1


Ezt én sem értem teljesen. Pláne úgy, hogy ha tegyük fel, létrejönne egy barátság extrákkal kapcsolat, ami működne is, akkor előbb-utóbb elkezdesz erősebben kötődni a másik félhez, mert ha tartós a barátság, és a szex is jól működik, akkor evidens, hogy abból kapcsolat is nagyon könnyen alakulhat.


Ejh, ez a női logika... :D

2021. szept. 28. 22:34
 4/32 anonim válasza:
Igen, pontosan így képzelem el. Lehet ilyen szándéka, de olvasson a jeleimből és ne akarjon rögtön rám mászni, mert az nem barátság extrákkal hanem egyéjszakás kaland. Nálam nem ugyan az a kettő.
2021. szept. 28. 22:35
 5/32 A kérdező kommentje:
Azért kicsit érdekes ez, tehát az elején azt várod el, hogy titkolja, tehát tegyen úgy, mintha csak barátkozni akarna, vagyis verjen át? 😁 Én szeretek nyílt lapokkal játszani. Az nem gond, ha a másik fél nem akar egyből ágyba menni😊
2021. szept. 28. 23:59
 6/32 A kérdező kommentje:
Lehet igazából ugyanazt szeretnénk, csak máshogy értelmezzük 😁
2021. szept. 29. 00:01
 7/32 anonim válasza:
Sokat kell még tanulnod a nőkről!
2021. szept. 29. 08:03
 8/32 anonim válasza:
Vannak kivételek, akik felvállalják, de ha r.banc is egy nő, nem szereti, ha tudják róla, vagy úgy kezelik, annak nézik, ezért kell felesleges köröket futni, meg úgy tenni, mintha nem lenne az.
2021. szept. 29. 08:13
 9/32 anonim válasza:
Teljesen mindegy, a végén úgyis b*szás lesz.
2021. szept. 29. 09:57
 10/32 anonim válasza:

Amúgy észrevettem, hogy mostanában ez a divat a nőknél, hogy először szexkapcsolatban legyenek, majd miután klappol minden, egyre érzelmesebbek lesznek és a végén összejönnek.


Csak hogy ez egy elég ribis megoldás, hiába akarják így lefutni a felesleges köröket...

2021. szept. 29. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!