Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve boldogít...

Valakinek lenne kedve boldogítani? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
Kanos pasik,trollok kíméljenek!

2021. szept. 21. 08:32
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm 30-as <3
2021. szept. 21. 13:57
 32/36 anonim válasza:

Magyar nyelvben ha valaki megkérdezi a nemedet, akkor az az angol "sex"-re utal, ami angolszász liberális világban is csak férfi/nő lehet (esetleg hermafrodita). A gender pedig társadalmi nemet jelent, amivel meg azért nincs értelme foglalkozni, mert nőként hordhatsz szoknyát és nadrágot is. A legtöbb férfi ruhadarabot lehet nőként is hordani, anélkül, hogy megbotránkoztatnál bárkit is. Manapság nőként is végezhetsz olyan munkákat, amit korábban csak férfiak végeztek. Lehetnek tipikusan férfi hobbijaid, sőt még karrierista is lehetsz és lehet a férjed háztartásbeli. Szóval a mai világban bármit megtehetsz nőként is, úgyhogy semmi értelme annak, hogy "nem érzed magad nőnek".

Amiben különbség van, hogy a nők menstruálnak, tudnak gyereket szülni, máshogy pisilnek és más a szex, illetve van akinek nagyobb a melle (de a férfiak egy kisebb részének is), de ha ezekkel nem vagy megelégedve, az inkább azzal esik egy kategóriába, mint amikor valaki kövér és szeretne vékony lenni, vagy rossz a szeme és szeretne jobban látni.

2021. szept. 21. 15:00
 33/36 anonim válasza:

32# Pontosan így van. Ilyen értelemben már rég nem az előbb emlegetett "Kelet-Európa" vagyunk. (Most hagyjuk az official propagandát, mindkét oldal agymenés).


Ha nőnek érzed magad, meg kell találni azt a férfit, aki mellett nőnek érezheted magad. Ha férfinek, akkor azt a társat, aki mellett társadalmi értelemben "férfi" lehetsz, úgy öltözködhetsz, stb. Stb. Stb.

2021. szept. 21. 15:08
 34/36 anonim válasza:

Szerintem egy 24 éves felnőtt embertől idétlen, és érthetetlen dolog, ha egy ilyen platformon, mint a gyakorikérdések.hu akar magának társaságot szerezni. Vagy bármi mást.

És ehhez semmi köze annak, hogy éppen minek érzi magát.

Ennyi idősen már megtalálja az ember magát, lehet társasága, barátai, kollégái, de az, hogy ilyen oldalon, leinformálhatatlan, ki tudja kikkel kerülhet kontaktusba....elég éretlen gondolkodásra utal.

Inkább sportolj, menj emberek közé, nem tudom milyen településen laksz, de biztos vannak mindenhol kikapcsolódási lehetőségek, nem itt kell -kivert kutyaként - kuncsorognod egy kis figyelmért.

És jó tanács: szerintem nem a képlékeny identitásod kéne elsősorban előre tolnod, ha már mindenképpen ismeretlenekkel akarsz barátkozni.

Rengeteg, -ettől hasznosabb- paraméterrel is infót adhatsz magadról.

"24-éves egyetemista", "24 éves nehezen barátkozó, gátlásos fiatal", "24 éves, sportkedvelő fiatal" stb....akármi.

Nem kell felszállnod a most divatos gender vonatra, csak azért, hogy érdekesnek akarj látszani.

2021. szept. 21. 17:26
 35/36 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. :)
2021. szept. 22. 20:49
 36/36 anonim válasza:

En peldaul kenyér vagyok.Vagyis leszek...Egyenlőre órák hosszáig varok,hogy kel-ni és dagadni kezdjek.Majd meg kezdődhet a kenyér sütés!

Ne feledjetek : A fák tartanak minket életben!a kenyér tart minket életben!

2021. szept. 25. 04:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!