Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve boldogít...

Valakinek lenne kedve boldogítani? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
Kanos pasik,trollok kíméljenek!

2021. szept. 21. 08:32
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik a kérdés vagy a személyem nem kell kommentelni..Simán tovább lehet haladni másfele.

A másik attól hogy még nem tudod még létezik más nem is.Nemcsak férfi vagy nő.Régen is léteztek mások is.Csak nem volt elnevezés és nem merték felvállalni.Az olyan emberek miatt mint például akik ti is vagytok kedves válaszolok.

A másikba belekötni és bántani..Az megy (nem is magyarok lennétek,tisztelet a kivételnek).Sokkal jobb hely lenne ez az ország is ha elfogadóbbak lennének az emberek egymással.Egyébként a Pride szerintem is baromság...Ha valaki felhozná

2021. szept. 21. 13:05
 22/36 anonim válasza:
Szerintem a szuperpozícióban lévő nemi identitás egy végtelenül instabil állapot. De ez csak egy tipp 😏
2021. szept. 21. 13:08
 23/36 anonim válasza:
Nekem tetszik. Lehet Te is. De mivel még nem ismerlek, így nem mondhatok véleményt.
2021. szept. 21. 13:13
 24/36 anonim válasza:
21# Mondd meg mid van odalent és megmondom milyen nemhez tartozol :)
2021. szept. 21. 13:18
 25/36 anonim válasza:

21


Ja, hogy miattam nem merték felvállalni régen az emberek, akiknek p&csük volt, hogy valójában nem férfiak, hanem valami más, eddig ismeretlen nemhez tartoznak. Értem... :)


Milyen nem létezik még, amiről mi nem tudunk?

Előre szólok, hogy a mikropénisz és az óriáscsikló is a két ismert nemhez tartoznak, csupán az azok, a normálistól kissé eltérő, de még a kategóriába tartozó variánsai. Itt már persze szabadabb az átjárás, egy mikropéniszt be lehet tudni utóbbinak. (Jobb is, mert a kis pénisz ciki)

2021. szept. 21. 13:18
 26/36 A kérdező kommentje:
24-es nem fogom mert nem fogok veled értelmetlen beszélgetésbe kezdeni.
2021. szept. 21. 13:22
 27/36 anonim válasza:

26# Nézd, érezni érezheted magadat akárminek. Teljes gondolat- és érzéki szabadságod van.


Akár egy olyan nem egyetlen képviselőjének is, amely létezéséről egyedül csak te tudsz a világon. És akárhányszor megkérdezik tőled, ki vagy valójában, csak annyit kell mondanod, hogy "bocs, nem bonyolódok veled értelmetlen beszélgetésbe".


De elárulok egy titkot: amid odalent van, ahhoz a nemhez tartozol.


Vagy egy valaki másnak magát érző FÉRFI vagy, vagy egy magát valaki másnak érző NŐ (hosszú ő-vel)

2021. szept. 21. 13:30
 28/36 anonim válasza:

Az a baj, hogy ez alapvetően még mindig kelet-európa, hiába hangoztatják, hogy nyugat. Itt az elsődleges nemi jelleg alapján vannak megítélve az emberek, és az átlag-Józsik nem gondolnak bele ilyen dolgokba, mert eddig nem kellett, hogy belegondoljanak, mivel másokkal nem foglalkoznak. Kövér pasiként én se sírok, hogy "bezzeg nyugaton, Amerikában találnak párt a kövér pasik is, itt meg mindenki leszar".


Most csak azt akarom mondani, hogy sajnos amíg nyugat nem foglal el bennünket, addig ez a helyzet marad, vagy ki kell költözni. Azzal mondjuk 2 saját, és 1 átlag-Józsi félék problémája is megoldódna: 1, Elfogadnának az emberek; 2, Jobb életkörülmények, nincs orbán, stb; 3, "Legalább egy bu.zival kevesebb"

2021. szept. 21. 13:37
 29/36 anonim válasza:
A nagy csikló és a mikropénisz a hormonháztartás milyenségén múlik, de bármennyire is gyengén képviseli magát a férfi, vagy női energia, az adott ember mindenképpen férfi, vagy nő lesz. Nincs olyan, hogy egyik sem. Nincs harmadik nem.
2021. szept. 21. 13:37
 30/36 anonim válasza:
28# igen, viszont az is nagyon fontos, hogy nem kell mindenkit és mindent összeorbánozni meg összekeleteurópázni, aki azt mondja, hogy csak a természet adta két nem létezik. Arról, hogy a kormány kisajátítja ezt az ütőkártyát még nem jelenti azt hogy ez baromság.
2021. szept. 21. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!