Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyhogy messengeren nem...

Hogyhogy messengeren nem beszélget annyit mint személyesen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akit most ismertem meg az egyetemen, és egész nap együtt vagyunk, ebédelni is együtt járunk meg minden. Másokkal nem is beszélget ennyit, akiket szintén bír. Messengeren ha beszélgetünk azok ilyen rövidebb beszélgetések, pedig egy hete még hosszabbak is voltak. Másokkal így online néha-néha beszélget korábbi ismerőseivel. Nincs barátja, szóval nem ez áll a háttérben, mégis kicsit furi, hogy egy-két napja mintha online nem nagyon akarna írogatni vagy nem tudom. Felváltva szoktunk így egymásra ráírni, úgyhogy nem egyoldalú a dolog. Mondjuk másokkal is tök jóban van, aztán velük meg nem is nagyon látom napközben, hogy nem csak nem chatel, de beszélgetni se beszélget annyit, mint velem. Mégis velem is kevesebbet cseveg online.

Szóval hogy erről mit gondoltok?



2021. szept. 19. 08:06
 1/5 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Igazából nincs ezzel semmi baj. Ő egy szociálisabb típus és inkább a valóságban szeret lenni mint az online térben ^^
2021. szept. 19. 08:32
 2/5 anonim válasza:
Így van, nekem is van ilyen ismerősöm. Ha találkozunk be nem áll a szája, online pár szavakat ír rövid ideig. De ez nem baj, a személyes beszélgetés az igazi.
2021. szept. 19. 08:38
 3/5 anonim válasza:
A chatelésnek akkor van értelme, ha valakivel nem tudsz élőben beszélni, valamit meg kell beszélni (nem csak csacsogtok), vagy valami linket küldtök és azzal kapcsolatban váltotok pár szót. Minden más helyzetben sokkal élvezetesebb és időhatékonyabb élőben beszélni róla.
2021. szept. 19. 09:24
 4/5 anonim válasza:

Mert lehet, hogy a tananyaggal van elfoglalva, a jövőjére koncentrál?


Beadandó határidők nincsenek nálatok?


Te miért nem sietsz jobban a tanulással kérdező?

2021. szept. 19. 10:32
 5/5 anonim válasza:

Szia! En ugyan ilyen vagyok. Online ritkan es keveset beszelgetek. Kb csak talalkozok idopontjat egyeztetem le. Nekem hianyzik a verbalis kommunikacio, attol lesz teljes a kep. Eleinte en is szoktam igyelezni, hogy ha a masiknak igenye az online akkor az is legyen, de kesobb alabb hagy a lenduletem, mert ez nem en vagyok.

Szerintem nincsen szzel semmi gond. Ha offline is kezd elkopni a dolog, akkor hozd fel szerintem, mint problemadat, de egyebkent valoszinuleg O csak ilyen es kesz :)

2021. szept. 21. 13:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!