Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek lenne ideje és kedve...

Kinek lenne ideje és kedve csevegni néha velem? L

Figyelt kérdés

Nem társat keresek és nem akarok senkivel találkozni, ezt az elején leszögezem, lehetőleg anonim a neten beszélgetnék írásban vagy hívásban.


Az érdeklődési köreim röviden, számítógépes játékok, művészet, növény és állatvilág.


Van humorom, szeretek viccelődni, de komoly is tudok lenni ha egy téma megköveteli azt. Szívesen meghallgatok másokat.


Nem tudom hány jelentkező lesz, nem biztos hogy mindenki kap választ, de igyekszem majd és aki szerint ennek így nincs értelme vagy neki ez így nem fér bele az ne itt pampogjon hanem menjen tovább :) köszi


Aki beszélgetne az írjon privátot.


2021. szept. 8. 17:27
 1/5 anonim válasza:
Discordod van?
2021. szept. 8. 17:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Van
2021. szept. 8. 17:49
 3/5 anonim válasza:
Akkor dobj egy taget priviben
2021. szept. 8. 17:53
 4/5 anonim válasza:

Írj nyugodtan. Nem vagyok nagy gamer, de az Among Ust szeretem. A művészetet is szeretem, de nem értek hozzá. Az állatokat és növényeket imádom.


Ami még érdekéődési köröm, az a tudomány. Van Discordom is, sőt, szinte már csak az van. :D

2021. szept. 8. 23:22
 5/5 anonim válasza:
Irj nekem is
2021. szept. 9. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!