Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy lány azt irta nekem, hogy...

Egy lány azt irta nekem, hogy meg kellene ismerkedjunk a valóságban is, ti ezt hogyan ertelmeznétek? Csak vele vagy a barátaiival is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Szoval ha egy lany azt irna nektek hogy neg kellene ismerkedjunk, akkor ti hogyan értenétek?
2021. szept. 5. 15:04
 2/7 anonim válasza:
Találkozni akar,személyesen akar megismerni,mert személyesen más az emberek személyisége. Egyébként így csak veled,tehát kettesben érti,hogy tudjon veled beszélgetni.
2021. szept. 5. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze en is azt hittem hogy csak velem, es miután mondtam neki akkor a hátam mögött kibeszélt h en azt gondoltam h csak mi ketten talalkozunk, nkm ez nagyon fáj
2021. szept. 5. 15:13
 4/7 anonim válasza:

Ha már most kibeszélt akkot hagyjad.

Egyébként lehet elég zavarban lenne,ismeri ennyire magát,vagy csak nem bízik benned egy találkozóig sem,vagy kíváncsi a barátai véleményére,de az is lehet,hogy csak meg akar szivatni. Helyedben kihagynám ezt,még a barátságok is sokszor úgy kezdődnek,hogy 2sben talizik 2 ember,nem odaviszi az egyik a barátait,hogy a még neki is ismeretlen szarul érezze magát,mert ritka az,aki az ismerőse helyett a másikkal törődik.

2021. szept. 5. 15:18
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem ugy irta h nem csak vele? Vagy mitudom en
2021. szept. 5. 15:29
 6/7 anonim válasza:
A nők logikátlanok, mindig a pillanatnyi érzelmeik alapján cselekszenek.
2021. szept. 5. 15:37
 7/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. szept. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!