Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki értelmezné ezt nekem?...

Valaki értelmezné ezt nekem? (Angol)

Figyelt kérdés

Nem kérem, hogy fordítsátok le szó szerint, mert ahhoz elég hosszú. Ezért csak annyit szeretnék kérni, hogy valaki írja le a lényeget, hogy miről szól légyszi.

[link]



2014. jan. 2. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyors metabolizmusuk van, ezért soványak. Itt összegyűlhetnek a soványak.
2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Odáig én is eljutottam (kivéve azt a meta izét, de utánaolvastam).

De légyszi vékonynak írd, ne soványnak!

2014. jan. 2. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők nevezik magukat skinny-nek, soványnak.
2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

We have a fast metabolism and this means that our body burns fat at a very fast and uncontrollable rate and so gaining weight is difficult and simply impossible. We are(naturally) skinny and are as real as any human. Not many people understand this and we hope to eradicate the unfair treatment and ignorance in society, towards our young girls and women. This is a safe space to share and express and a place where we can all come together in the movement to raise awareness about society's detrimental view on body image in general. This is a positive blog. Read the FAQ for more.


Gyors az anyagcserénk, ami azt jelenti, hogy a testünk gyorsan égeti a zsírt, szóval a súlygyarapodás bonyolult és majdhogynem lehetetlen számunkra. Mi természetesen vagyunk vékonyak, és ugyanannyira valódiak mint a többi ember. Nem mindenki érti ezt meg, de reméljük, hogy ki lehet irtani a társadalomból a tudatlanságot és az igazságtalan bánásmódot a fiatal lányok és nők érdekében.Ez az oldal egy olyan hely, ahol megoszhatod a gondolataidat, kifejezheted önmagad és mi együtt tudatosíthatjuk az emberekben , hogy a testünkről alkotott általános kép nem valós. (Ez a mondat nem teljesen így van, de szerintem ezt akarja mondani.) Ez egy pozitív blog. Olvasd el a FAQ-t, (Gyakran ismételt kérdések) ha többet szeretnél megtudni.


Nem tükörfordítás, de azért remélem tudtam segíteni.

2014. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha viszont a kérdésre gondolsz, akkor az a Dove Real Beauty kampányát kritizálja, mert úgy értelmezi, hogy a reklám szerint csak azok lehetnek igazán szépek, akik rendelkezneg "görbületekkel" (hogy mondják ezt magyarul?) és vékony lányok e szerint nem lehetnek szépek. És hogy neki ez kisebb korában még több szorongást okozott. A blog tulaja meg egyetért vele.
2014. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Domborulatokkal :)
2014. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4: Köszi! :)

#5: Neked is köszi a választ, de azt értettem. :)

2014. jan. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!