Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúk, kizárólag csak barátkozn...

Fiúk, kizárólag csak barátkozni? 16-22 évesek!

Figyelt kérdés
Aki barátságnál többet akarna az ne írjon, csak olyan aki beéri sima barátsággal. 17/L

2021. szept. 5. 12:23
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Sajnálom, ha offenzívnek élted meg, szerintem nem ilyen szándékkal válaszolt, bár biztos más lehet a címzettje lenni, de szerintem nem kapta fel a vizet, de mindegy amúgy, ne spameljük itt szegény kérdését :D
2021. szept. 5. 20:16
 22/31 A kérdező kommentje:

19, köszönöm szépen, hogy mellém állsz. :) Igen, aki nem ítélkezik elsőre azzal jófej vagyok, sőt, eleinte mindenkivel kedves vagyok és mindenkihez barátásgosan állok hozzá, nem ítélkezem. De aki fordított esetben (khm 13-as) ítélkezik úgy, hogy semmit nem tud rólam, az ne várjon kedvességet, mert az nálam leírta magát, és az egy nagyon rossz kezdés amit nem lehet visszacsinálni, jogos ha kiakadok. De sajnos nem lehet mindenki olyan mint én, hogy kedvesen és nem ítélkezve áll hozzá a másikhoz, sajnos ez van, vannak ilyen emberek. :/

De neked 19-es nagyon köszönöm. :) Aki jófej azzal én is az vagyok, és normális vagyok alapból, csak az ilyenek húznak fel, már sok ilyennel volt dolgom, érthető ha fogy a türelmem.

2021. szept. 5. 20:41
 23/31 A kérdező kommentje:

21-es, imádlak! :D

Én is sajnálom ha úgy tűnt, annyira nem húztam fel magam, hozzá vagyok már szokva az ilyen emberekhez gyakorin, és persze más írni valakinek, mint amikor neked írják. Te lehet, hogy nem veszed komolyan, de a másiknak nem eshet valami jól.

2021. szept. 5. 20:44
 24/31 anonim válasza:
Teljesen megértelek, ne haragudj, ha rosszul esett. Viszont ha már hozzászoktál az ilyen kommentekhez, akkor meg pláne nem kellene ennyire felkapni magad rajta, egyébként örülök, hogy találtál embert/embereket itt beszélgetésre, nem is foglalkozom tovább az üggyel, minden jót. :D
2021. szept. 5. 21:35
 25/31 A kérdező kommentje:
24, köszönöm szépen. :) Nem haragszom, és te se haragudj, ha úgy jött le, hogy nagyon kiakadtam volna, meg bocsi ha túl durva voltam esetleg. Neked is minden jót. :)
2021. szept. 5. 23:12
 26/31 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan, habár én is csajszi vagyok (20 éves)
2021. szept. 7. 22:53
 27/31 A kérdező kommentje:
26, uh nem irigyellek a most elárasztó privátok miatt. XD Amúgy írtam. :)
2021. szept. 7. 22:59
 28/31 anonim válasza:
Ha gondolod írj:)
2021. szept. 15. 20:02
 29/31 anonim válasza:

Miért szeretnél fiúkkal barátkozni? Csak mert ismertem pár meleg csajszit és mind rühelli a fiúkat. Hozzájuk sem mertem szólni, mindig csúnyán néztek

( és komoly a kérdés, tényleg éredekel :D )

2021. szept. 17. 00:23
 30/31 A kérdező kommentje:
29, mert én meg a lányokat rühellem. :) Mondjuk úgy, hogy 90%-ban. Persze kapcsolatra jók, de ha barátkozni kell velük akkor a nagyrészük áskálódó kis p*csa, inkább nem állok le velük. A meleg lányok másak, ők azért általában komolyabbak (akiket én ismertem eddig), de a hetero lányok 90%-a tipikus ribizli, és csak a kibeszéléshez értenek, semmi máshoz. És nyilván azt meg nem mondom, hogy meleg lányokkal akarok barátkozni, hisz az meg olyan lenne mintha kapcsolatot akarnék. Aki meg írna lány az hetero lenne nagy eséllyel. Vannak jó tapasztalataim is, de kevés. Az esetek többségében mindig bebizonyosodik, hogy miért olyan nagy az előítéletem velük kapcsolatban. Plusz a fiúkkal amúgyis jobban kijövök barátkozás terén. Nem kéne azt hinned, hogy minden leszbikus ugyanolyan és utálja az összes a fiúkat. Ezt a sztereotípiát nem is szeretem egyébként se, hogy a leszbikusok férfigyűlölők. Ez hülyeség.
2021. szept. 17. 19:19
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!