Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Bárki kicsit csevegni? (21/N)

Bárki kicsit csevegni? (21/N)

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 18:40
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Üzenj. Írj.
2021. aug. 30. 20:17
 12/22 anonim válasza:
Irj nekem is ha gondolod s beleférek még 25F 🥺
2021. aug. 30. 21:05
 13/22 anonim válasza:
Na én ezért nem is írok már ilyen üzenetekre, mert ha szimpi is vagy a másiknak azért kicsit lelombozó, hogy melletted 100 másikkal dumál és csak olyan vagy, mint egy 50. termék valami áruház polcán. Nincs nekem kedvem küzdeni másokkal, úgy is az interneten lehet hogy pont nem én leszek szimpi a másiknak miközben élőben meg mondjuk engem választana. De tényleg megalázó ez fiúként, hogy küzdeni kell, hogy engem válasszanak mert a másiknak 100 új lehetősége van, te meg annak is örülsz, ha havi 2x valaki visszaír neked. Fuck netes ismerkedés logika :D
2021. aug. 30. 21:18
 14/22 anonim válasza:
Szörnyü, a munkahelyre is , ha más is jelentkezik, akkor oda már ne menj;)
2021. aug. 30. 21:26
 15/22 anonim válasza:

Azért egy munkahelyre kicsit sokkal nagyobb szülsége van egy embernek mint egy "kis csevegésre" random emberekre akikről semmit nem tud :D


Osztom a 13-as véleményét, nem éri meg senkire irkálni itt. Ha a kérdező beszélgetni akar és rám ír akkor lehet valami, de ha én írok rá 1234.-nek akkor semmi esély egy normális társalgasra.

2021. aug. 30. 21:41
 16/22 anonim válasza:
Szerintem ne keverjük a munkahelyet az ismerkedéssel. Rég rossz, ha ennyire egyoldalú valami, mint egy állásinterjú. De neked szíved rajta, ha neked ez megfelel akkor csinosítsd csak azt az önéletrajzot. Jelenleg a kérdező 80+ levélnél tart, van időd megvárni míg visszahívnak? Vagy örökké itt fogod várni a válasz e-mailt egy olyan munkáltatótól aki csak egy számnak tart? :D Tudod a legtöbb cég ahova tolonganak az emberek megteheti és meg is teszi, hogy nem emberként csak dolgozóként tekint az alkalmazottakra és ezáltal simán elbocsájt, ha jön jobb, vagy te nem felelsz meg mindenben. Ha neked megfelel, h semmibe vesznek, hát hajrá. Nekem nem:)
2021. aug. 30. 21:48
 17/22 anonim válasza:
Én is úgy érzem semmi értelme írni a kérdezőnek, de azt tegyük hozzá hogy valszeg direkt nem írt ki semmit ide magáról csak hogy mi van a lába között így csak azok írnak akiknek elég ha mozog és nőből van vagy nagy százalékban valaki ráír megbeszélik hogy ja amúgy semmi közös nincs bennük. Szóval szerintem a kérdező tudatosan akarja hogy srácok írjanak rá akik cirkuszi mutatványt csinálnak csak azért mert lány
2021. aug. 30. 22:49
 18/22 anonim válasza:
Irj
2021. aug. 30. 23:02
 19/22 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha még aktuális. :)
2021. szept. 1. 18:34
 20/22 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha még aktuális. :)
2021. szept. 1. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!