Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találkoztatok már ilyennel?...

Találkoztatok már ilyennel? Nektek is fontos az intellektus?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy én a baráti kapcsolatokban a kölcsönös érdeklődést, a tartalommal bíró kommunikációt keresem. Bár sokszor próbálok a barátaim kedvében járni, beszélni a számukra kellemes témákról, sokszor oda lyukadunk ki, hogy energiavámpírokká válnak, csak magukról szóló információkkal árasztanak el, irányomba való érdeklődésük elég csekély, vagy pedig hiányzik az intellektus a beszélgetésből. Én nagyon szívesen beszélgetek bárkivel bármiről, kifejezetten érdekelnek a tudományos jellegű, gondolkodást igénylő témák, szeretem, ha beszélgetéseknek tartalma van, ha mondunk is valamit, nem csak beszélünk. Most nagyon unatkozom, már másfél éve online vagyunk, szívesen megismernék új embereket, akár itt is. Ha valaki esetleg benne lenne egy jó kis beszélgetésben, nyugodtan dobjon meg egy üzivel.



21/L



2021. aug. 23. 22:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
Fontos. De nem muszáj mindig mely tartalmú dolgokról beszélni. Viszont a “semmiről” csak ideig-óráig tudok beszélgetni. Valószínűleg ezért nem beszélgetek, és új barátaim is ezért sincsenek. :D
2021. aug. 24. 14:46
 12/16 anonim válasza:
Nekem is írhattok. :)
2021. aug. 24. 17:44
 13/16 anonim válasza:
Nem irok en senkinek.
2021. aug. 24. 18:05
 14/16 anonim válasza:
Most akkor tessék eldönteni, hogy fontos az intellektus és úgy fogalmazunk, hogy "tartalommal bíró kommunikáció" és "irányomba való érdeklődésük elég csekély" vagy "dobjon meg egy üzivel" és "chill", mert a kettő nemigen korrerál egymással.
2021. aug. 25. 06:52
 15/16 anonim válasza:
Elég műveltnek tűnik a kérdező a fogalmazása alapján, szerintem tök mindegy, hogy egy random kommentben használ-e szlenget.
2021. aug. 25. 12:09
 16/16 anonim válasza:

Nem értek egyet. A szöveg elejébe belecsempész néhány kommersz, "intellektuális hangzású" mondatot, aztán gyorsan el is szakad ettől. (Ha megfigyelted nem pusztán a szlengről írtam. Ráadásul ez a "Tudnak róla, chill[.]" - az anglománia mellett eléggé arrogáns is.)

A Kérdező elég félműveltnek tűnik, az átlagból annyiban emelkedik ki, hogy sok kérdés nincs ennyire megszerkesztve. Ez azonban nem az ő magaslatairól, hanem az oldal mélységeiről tanúskodik.

2021. aug. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!