Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt ilyen nők?

Vannak itt ilyen nők?

Figyelt kérdés

Akikről sosem derült ki,de saját maguk úgy gondoljak,hogy fogyatékosok.Például sokan mondtak rajuk ezt a jelzőt.Vagy nem fogyatékos de teljesen más gondolat rendszerrel vannak fel vértezve.

-Ram sokat mondtak a családtagjaim...,hogy hülye vagyok meg retardált stb.Papirom nincs róla.

Es ha van is itt ilyen no,nektek van párotok.Nekem nem sikerült találni.



2021. aug. 23. 14:24
 1/9 anonim válasza:
Én is így vagyok, bár nekem nem sokan mondták még, de ezt érzem.
2021. aug. 23. 14:40
 2/9 A kérdező kommentje:
ma 14:40 Sajnálom :(
2021. aug. 23. 14:41
 3/9 anonim válasza:
Miért gondolod hogy fogyatékos vagy? Mert azt mondták neked? Sajnos az emberek gyakran használják azt a jelzőt hogy " Te retardált "Te fogyatékos" Elég szomorú, mert bele sem gondolnak micsoda lelki sérülést okoznak ezzel a másiknak. Úgy érzed lassúbb a gondolkodásod? Párt nem ezért nem találsz,mert beteg lennél. Szimplán elhiszed másoknak hogy baj van veled, és hogy az olyan embereket senki sem szereti. Pedig egy szellemileg sérült embert is lehet szeretni.
2021. aug. 23. 15:23
 4/9 anonim válasza:
nekem állandóan ezt mondták otthon. nem, nem vagyok fogyatékos szimplán csak rohadékok voltak a családtagjaim. F
2021. aug. 23. 16:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért gondolom,mert lassú a felfogásom.Az iskolában is így volt.

Meg néha van olyan is,hogy...inkább ritkábban van ez a dolog: Mintha ki esne pár másodperc.Van,hogy nem tudom mit tettem pár másodperccel előbb.

2021. aug. 23. 17:03
 6/9 anonim válasza:
És nem érdekel annyira, hogy kivizsgálásra menj?
2021. aug. 23. 18:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult.Nem irom le,hgoy miért nem megyek! gaz.
2021. aug. 23. 18:38
 8/9 anonim válasza:
Pedig lehet, hogy olyasmi van a háttérben, amin lehetne segíteni. Ha felnőtt vagy már, nem kell hozzá szülői engedély, a háziorvost pedig köti a titoktartás, így senki nem fogja megtudni, ha ettől tartasz.
2021. aug. 23. 18:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a gondom,hogy csak szülővel tudnék menni....egy 34 éves? értitek :( de többet nem mondok.
2021. aug. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!