Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aszexuális, harmincas évei...

Aszexuális, harmincas évei végén járó nőcinek vajon akad még barát? Vagy ezzel már elkéstem?

Figyelt kérdés

A szexuális irányultságom miatt elfordultak tőlem. Sokáig nem is érdekelt.

Igazán most sem, mert elvagyok a kis “világomban”, de talán később ez megváltozik bennem.


2021. aug. 15. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Igen léteznek ilyen férfiak. Csak nagyon ritka. Én nem tartom magam aszexsznek, engem csak simán nem érdekel a szex. Soha nem érdekelt. Nem hoz lázba úgy mint az átlag embert. Teljesen egészséges vagyok, fizikailag, mentálisan minden rendben, ismerősök jófejnek tartanak, ugyanúgy élek mint bárki más. Szoktam ismerkedni de sajnos eddig még nem találtam olyan lányt aki elfogadna igy, úgyhogy teljesen átérzem a helyzeted! Ha van kedved beszélgetni akkor írj!

41f

2021. aug. 21. 16:33
 12/21 anonim válasza:
#11: Akkor neked is a béka segge alatt van a tesztoszteron termelésed. Nekem is ez volt, 26 éves koromban raktak helyre. Egy tök más témájú orvosi vizsgálat során derült ki. Addig még csak maszturbálni sem maszturbáltam. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy én szexelni akarja. Azóta meg 2 naponta csinálom a barátnőmmel.
2021. aug. 21. 17:31
 13/21 anonim válasza:

Hidd el vagyunk éppen elegen aszexek, csak nem merik sokan felvállalni, nekem van egy barátom (nő), aki utálja az érintést, de "szereti" a szexet a párja kedvéért, ami annyit tesz, hogy hetente egyszer szétteszi neki a lábát, aztán lefürdik. Ez neki se jó, a pasijának se. nekem is van barátnőm -hála az égnek távkapcsolat- így csak ritkán kell szexeljek.


üdv. aszex 32/F

2021. aug. 24. 16:30
 14/21 anonim válasza:
12! Akkor nem inkább arról van szó, hogy elrontottak? Mert mikor nincs igényed valamire, majd lesz igényed rá, akkor mi történik plusz energiákat kell befektetned, ez olyan, mintha valakit "helyre raknának" aki korábban spórolt egy csomó pénzt, majd miután "helyre rakják" elszórja mindet.
2021. aug. 24. 16:39
 15/21 anonim válasza:
#14: Nem rontottak el. Nagyon sok örömet okoz. Kb. annyit mintha füveznék, csak az tovább tart. Szóval mindenképp megéri plusz energiákat fektetni bele. Az utolsó mondatod nem passzol ide, mert anyagi vonzata nincs neki.
2021. aug. 24. 16:58
 16/21 anonim válasza:

#13: Küld át hozzám, nekem nem esik nehezemre majd kielégíteni.

Amúgy erről a Family Guy S19E14 jutott eszembe. Abban volt ez a szituáció. [link]

2021. aug. 24. 17:05
 17/21 anonim válasza:

15! Akkor minek szexelsz ha a füvezés jobb és tovább tart? és még nő se kell hozzá, se plusz energiák! 😂

Passzolna, csak nem gondolod végig az analógiát, nem a pénzről írtam, azt írtam, hogy ameddig nincs szükséged valamire, az mindig jobb mintha szükséged van rá, onnantól kezdve az egy kielégítetlen vágy, egy inger, hogy tegyél valamit. Erre mondom, hogy az, aki puritánul él és spórol, annak az nem helyre hozás, hogy onnantól, amit csinálnak vele hirtelen majd minden pénzét elszórja.

De mondom egyszerűbben! Aki teszem azt megél csak kenyéren, se igénye nincs más tápanyagra, se az ízekre, az relatíve olcsón és könnyen boldogul napi 350Ft-ból elvan. na most ha hirtelen "helyre teszik" hogy onnantól kezdve hozzánk hasonlóan kezd táplálkozni, meg arra vágyik, akkor az sokkal több energiát igényel, hogy kielégítse. Érted így remélem, mire célzok. Egy aszexuálisnak alapvetően nyugta van a szexuális vágytól, ami nagy előny.

2021. aug. 24. 17:37
 18/21 anonim válasza:

16! tudod ez egy vicces dolog, mert én lennék a legboldogabb, ha ez így menne, de sajnos nem nyitott a nyitott kapcsolatra, rég kivallattam erről. Látom szerinted ez így a méltóságomba gázoló poén, de itt derül ki, hogy nem értitek, hogy az aszexuálisnak tényleg nem számít a párja kivel szexel, ameddig érzelmileg hű hozzá. Ez a dolog lényege, persze az átlagos aktívan szexuális életet élőknek ez érthetetlen, meg azt hiszed mennyire nagy poént nyomtál (innen még van az a szint, hogy beírod, hogy hány centis a bránered és nekem biztos kisebb...) csak érted, mi aszexek ezt nem érezzük poénnak, mert sokkal könnyebb volna az életünk.

Én inkább röhögök az olyan poénokon, amit a 12-es drogos tesztoszteron huszár nyom, hogy őt "helyre rakták" -na ezen röhögök, met nagyon kib@sztak szegénnyel és észre sem veszi! 🤣

2021. aug. 24. 17:42
 19/21 anonim válasza:

#17: Értem mire célzol. Te inkább "otthon ülő" fajta vagy, nem akarsz semmi újat megismerni, mert ha megtetszik, akkor lehet hogy energiát kellene bele fektetni a továbbiakban. Én nem ilyen vagyok, szeretek minden újat kipróbálni. Még februárban például lehetőségem volt vezetni egy versenyautót. Tudod mit éreztem utána? Hogy az utcai autóm egy szar. Azóta nem is vezetem annyira szívesen. Ezt fel lehet úgy fogni, hogy akkor elrontottak, mert új ismeretre tettem szert. Ez, ha csak ennyi lenne a történet, akkor igaz lenne. De ennek itt nincs vége. Utánajártam, bele fektettem egy csomó időt a témába. Most ott tartok, hogy vettem egy Németországban átépített autót, már 1 hete meg is vannak a magyar papírjaim hozzá. ÉS ROHADT JÓ. Minden percét élvezem amit benne töltök. Ez az élvezeti szint sokkal feljebb van, mint a február előtti utcai autóm vezetése közben kapott. Tehát megérte kipróbálni, megérte új igényeket teremteni, mert most sokkal boldogabb vagyok. A szex pont ugyan ez a kategória. Ha eredendően aszex vagy, akkor ezt sosem fogod megérteni. (Ezért írtam az autós példát, talán azt sikerül.) Viszont ha azt hiszed (illetve hiszitek #18-al együtt), hogy mennyire jobb aszexként élni, erre irányuló igények nélkül, akkor nagyot tévedtek. A késztetés a szex felé, nem negatív! Ez nem függőség! Nincs energiaszükséglete! Ha "dughatnékom" van, az is pozitív érzés. Ezt kell megérteni. Tehát nem, nem jó a pénzes példád, mert itt nincsen semmilyen "kiadás", nem "fogy el a pénzed". A példa helyesen úgy szólna (átírva a tiedet), hogy "ez olyan, mintha valakit "helyre raknának" aki korábban spórolt egy csomó pénzt, majd miután "helyre rakják" tovább spórol és boldogabban él."

Bennem is megvolt a félsz míg aszex voltam. Nem is azért kezeltettem magam, mert szexre vágytam volna, azt teljesen elutasítottam. Sőt, meg is kérdeztem az orvostól, hogy lehet úgy javítani a hormonjaimon, hogy aszex maradjak. De erre egyidejűleg nem volt lehetőség, így belementem a kezelésbe (mert az egész testemen látszódott a tesztoszteron hiánya, konkrétan majdnem lánynak néztem ki sajnos - ez nem általános az alacsony tesztoszteron szinttel élő között). Azóta semmi pénzért nem csinálnám vissza. Pedig vissza lehetne. A testem még mindig nem termel tesztoszteront, szóval ha leállnék vele (úgy viszem be kívülről, gyógyszer formájában), akkor újra aszex lehetnék, a már módosult jobb külsőmmel. De nem fogom abbahagyni, az 110%.

2021. aug. 24. 18:27
 20/21 anonim válasza:

Én 26 éves nő vagyok, szintén aszexuális.

Ha gondolod, írj

2021. aug. 26. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!