Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aszexuális, harmincas évei...

Aszexuális, harmincas évei végén járó nőcinek vajon akad még barát? Vagy ezzel már elkéstem?

Figyelt kérdés

A szexuális irányultságom miatt elfordultak tőlem. Sokáig nem is érdekelt.

Igazán most sem, mert elvagyok a kis “világomban”, de talán később ez megváltozik bennem.


2021. aug. 15. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled és ismerkedhetünk. Örülök hogy aszexuális vagy, én egy huszonéves fiú vagyok. Írok bővebben neked, ha van kedved itt ismerkedni.
2021. aug. 15. 21:16
 2/21 anonim válasza:

Így közel a 40-hez felkeltette az érdeklődésemet a kérdésed.

Ha gondolod, írj rám. (F)

2021. aug. 15. 21:42
 3/21 anonim válasza:
Persze, hogy akad. Nekem is akadt szerencsére, elég volt csak szexuális kapcsolatot létesíteni a párommal. Mielőtt kérdezed, igen, aszex vagyok én is. Egy percét sem élvezem az együttléteknek, de ő igen, és ez kell neki a boldogsághoz. Nekem meg az kell, hogy segít mindenben, olyan fizikai munkákat is gond nélkül megcsinál, ami nekem sehogy sem menne. Valamit valamiért. Szerintem így működik egy jó kapcsolat.
2021. aug. 15. 21:46
 4/21 anonim válasza:

Én lennék a barátod, de azért néha barátilag leápolhatnál. Hisz mire vannak a barátok, ha nem arra, hogy segítsék egymást?

27F

2021. aug. 15. 21:54
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 Az, hogy szexelek valakivel azért, mert fizikai munkákat elvégez, számomra egyet jelent a prostitúcióval. Arról nem is beszélve, hogy a saját lényem lényegét köpném szemen.

#4 Ennél suttyóbb hozzászólást nem is írhattál volna!

2021. aug. 15. 22:08
 6/21 anonim válasza:

Ugyan olyan aszexuálisként közösülni, mint mondjuk kosztümben dolgozni, magassarkúban egész nap gyalogolni, hulla fáradtan este vacsorát főzni, szakadó esőben kint dolgozni, naponta átrohangálni a szomszédokhoz segítségért, éjjel 8-szor felkelni megetetni a gyereket, stb.

Ja nem, bocsi, mégsem olyan, mert közösülni elég mondjuk heti 2-szer 20 percet, míg a többit naponta kell csinálni, lehet hogy órákig. Nekem a férjem az előbb említett dolgokból 3-at fixen magára vállal, nekem marad 1 dolog + leküzdeni az aszexualitást (ami mára már teljesen jól megy szerencsére). Ennyi nekem simán belefér. #3 voltam. Amúgy nekem pszichológus kellett ahhoz, hogy idáig eljussak. Eredendő aszexualitás nincs! Ez csak egy olyan fóbia, mint mondjuk az arachnofóbia. Utóbbi fennállása ha valaki életébe annyira beleszól, hogy emiatt más kapcsolatokat alakít ki, máshol él, máshogy él, akkor ott már tudni lehet, hogy nagy a baj. És kezelésre szorul, mivel az arachnofóbia egy tévképzet. Nincs racionális alapja. Ahogy az aszexualitásnak sincs. Most már azt mondom, hogy mindenki aki annyira ellenzi a szexet, hogy emiatt máshogy él, annak kezelésre lenne szüksége. Nekem hatalmas előrelépést jelentett ez az életemben. És nem csak nekem, hanem más hasonló ismerőseimnek is. A fóbiáknak nem eleget tenni kell, hanem megszüntetni őket!

2021. aug. 15. 22:33
 7/21 anonim válasza:
Ne haragudj! Kicsúszott.
2021. aug. 15. 22:33
 8/21 anonim válasza:

A 3. válaszoló kommentjéhez kapcsolódóan nekem eléggé alacsony a libidóm, azonban ezt az előző partneremmel tudom összefüggésbe hozni, és emiatt például én sem vágyom annyira az együttlétekre, hanem megelégszem azzal is, hacsak simogatnak, hogy ilyen téren beteljesedjek.

Én el tudnálak így fogadni, ha te is így engem, nem ez határozza meg végül is az embert, ha emellett van egy szerethető és odaadó személyiséged, úgyhogy szívesen megismernélek.

26/F

2021. aug. 15. 22:56
 9/21 A kérdező kommentje:

Hogyha nincs eredendő aszexualitás, ahogy állítod, akkor mivel magyarázod azt, hogy undorodom az emberi érintéstől? Nem kamaszkorom óta, nem valami trauma miatt, nem bántott senki, hanem már baba koromban sem vehetett fel senki. Édesanyám szerint üvöltöttem, ha valaki a kezébe vett. Csak tápszerrel tudtak etetni, mert a cicit nem fogadtam el. Ez soha egy percre sem változott.

Az aszexualitás éppen olyan irányultság, mint a homoszexualitás, vagy a heteroszexualitás. Persze van olyan, akinél ez valami trauma következménye, de igenis van olyan, aki születésétől fogva aszexuális.

Sosem érdekelt az ellenkező nem. A saját nemem sem.

És nem fogom olyan helyzetbe hozni magam, hogy olyan dolgot csináljak, amitől undorodom. Semmi és senki kedvéért. Ennyi erővel meg is ölhetem magam

2021. aug. 16. 00:46
 10/21 anonim válasza:
Ha gondolod írj.
2021. aug. 16. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!