Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Belépnètek egy ilyen insta...

Belépnètek egy ilyen insta csoportba?

Figyelt kérdés
Csinálnèk egy csoportot, ahol lenne 5 fiú ès 5 lány, ( vagy ahany osszejön) egymas kozott megbeszelnenk, hogy ki kivel lenne "parba". Ok privatba dumalgatnanak meg stb. Es a lenyeg hogy lehet hogy össze jönnek, es ha igen, akkor ok kiestek a jatekbol, a csoportbol nem lesznek kirakva, es igazabol semmi nem tortenik, de ok mar nincsenek jatekba. Nagyjabol ennyi. Ha szeretne valaki jonni, az irja meg az insta nevet. Kb. 13-14 eves kortol 17-18 eves korig lehet jonni, idosebbet vagy fiatalabbat nem teszek bele. Ha betelik egy csoport es meg vannak jeletkezok, nekik csinalok ujat.

2021. aug. 13. 22:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát, ez annyira nem hangzik így nagy játéknak. Az alapkoncepció szerintem jó, hogy embereket ilyen formában össze lehet hozni, mert van egy közös pont, viszont hiányzik a játék része, valamilyen feladat vagy témája legyen az egésznek, nem?
2021. aug. 13. 22:47
 2/16 anonim válasza:
Hova valosi vagy
2021. aug. 13. 22:47
 3/16 anonim válasza:
Sziaa én mennék
2021. aug. 13. 23:36
 4/16 anonim válasza:
figyelj,nem rossz kezdeményezés,de logikusabb lenne hogy ha összejönnek,akkor inkább pozitív dolog történne és nem esnének ki,de persze így se rossz,bár így kicsit érdekes dolog barátkozni,mert ha össze"párosítanak"valakivel akivel full nem egy az érdeklődési körötök,akkor nem lesz nehéz nyerni.de egyébként ez a benn lévő emberektől is függ külső/belső szinten
2021. aug. 14. 00:07
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, igen ezt en is furcsalom hogy kiesnek stb. De ezt en igy lattam mashol is, ezert nem szerettem volna teljesen atvarialni, de ha valami konkret otletetek lenne akkor azt szivesen meghallgatom😊


#4 a pàrositás az ugy tortenne (mar voltam ilyen csoportba es enis igy csinalnam) hogy kb. egy hetig beszelgetunk a csoportba, utana mindenki beirja hogy en az xy ra gondoltam hogy vele dumalnek, de ha az xy nem szeretnè, akkor nem muszaj, akkor valasztanak mast. Tehat igy kicsit megismerkedunk es aztan valaszt mindenki

2021. aug. 14. 01:28
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 okees, egy insta nevet kaphatook?
2021. aug. 14. 01:29
 7/16 anonim válasza:
Én szívesen jövök
2021. aug. 14. 03:50
 8/16 anonim válasza:

Jó ötlet, de mi alapján döntötök, ki kivel kéne beszélgetnie?

Esetleg valami teszthez lehetne kötni ahol kiderülnének a hasonló személyiségjegyek?

2021. aug. 14. 21:29
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 beszelgetunk a csoportba par napot, es ugyis eldol kivel jossz ki jol es ha te pistivel akarsz, akkor raisz hogy akarsz velem lenni? Es ennyi, szoval nem en szabom meg
2021. aug. 14. 22:05
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki jonne insta nevet irjon!!
2021. aug. 14. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!