Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány kedveskedhet fiúnak ??

Bernadett199504 kérdése:

Lány kedveskedhet fiúnak ??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú a munkahelyemen ,aki tetszik nekem. Mindig kedves hozzám ez a fiú és néha azt látom rajta ,hogy zavarba van nagyon mikor beszélgetünk. Szerintetek ultragáz volna ,ha egy picit kedveskednék neki. Pl biciklivel jár dolgozni. Arra gondoltam ,hogy biciklin hagynék üzenetet ,hogy "legyen csodás a napod " vagy valami hasonló.
2021. aug. 11. 20:05
 1/8 anonim válasza:
Szerintem tuti örülne neki:) Miért ne kedveskedhetne egy lány?
2021. aug. 11. 20:12
 2/8 anonim válasza:

Miért ne kedveskedhet egy lány a srácnak? Ez már a XXI.század, meg alapból is kétoldalúnak kéne lennie mindennek.


Talán a biciklis üzenet az kicsit ijesztő lenne, inkább személyesen mondd el neki, mosolyogj rá, annak jobban örülne, hidd el 😉

2021. aug. 11. 20:12
 3/8 anonim válasza:
Simán :)
2021. aug. 11. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Együtt melózunk a munkahelyen. Rengeteget dumálunk ,nevetünk együtt. Csak annyi ,hogy szerintem lámpalázas,mert mint írtam zavarba jön ,elpirul stb...Egyszer voltunk már kávézni is.
2021. aug. 11. 20:20
 5/8 anonim válasza:
Az nem baj, idővel megjön az önbizalma, de ezért neked is tenned kell, sőt, ha kedveled lehet neked kell őt felszedni
2021. aug. 11. 20:23
 6/8 anonim válasza:

Bernadett én örülnék neki! Hajrá!

F27

2021. aug. 11. 23:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat. 🥰🥰🥰🥰
2021. aug. 12. 08:39
 8/8 anonim válasza:
Tuti tetszene neki. Na meg te is tetszel neki :)
2021. aug. 12. 10:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!