Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kék szemű fiatalos fiúk/lanyok...

Kék szemű fiatalos fiúk/lanyok kinek van kedve barátkozni? Magamrol annyit hogy ők a zsánereim és mosolygós optimista nő vagyok😀

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 12:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
Világos, vagy sötétkék szemű a zsánered?
2021. aug. 5. 12:50
 2/17 A kérdező kommentje:
Bármelyik kék😀
2021. aug. 5. 12:53
 3/17 anonim válasza:
Rendben, sötétkék szemű F vagyok. :) Ha szeretnél, írj rám (#1 voltam)
2021. aug. 5. 12:55
 4/17 anonim válasza:
Világos kék szemű vagyok, ha gondolod irj 25F
2021. aug. 5. 13:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Aki szeretne barátkozni, irjon privátot😊
2021. aug. 5. 13:38
 6/17 anonim válasza:

"barátkozni"


Istenem! Bezzeg ha férfi ír ki ilyet, egyből jönnek az agyatlan feminácik, és osztják az észt, hogy nem is barátkozni akar, hanem dugni!


Ilyenkor hol vagytok?

2021. aug. 5. 15:03
 7/17 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg beszélgetünk, de aki érdektelen lapozzon...😁

Ennyi😊

2021. aug. 5. 15:15
 8/17 anonim válasza:
A szemszínnek meg a zsánernek mi köze van a barátkozáshoz? Komolyan van, aki külső alapján választ barátot?
2021. aug. 5. 16:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok, nekem ez is számít.Volt korábban egy fiatal kék szemű fiú baratom és vele nagyon jóban voltam.Ez az oka😁😃
2021. aug. 5. 16:07
 10/17 anonim válasza:

Nehezen hittem el, hogy tényleg ez számít valakinek, de köszi a választ.

Ez alapján sajnos nagyon felszínesnek és naivnak tűnsz, és ezt azért mondom el, hogy tudd, ezt a benyomást keltheted sokakban.


Az csak véletlen egybeesés, hogy az a jó barátod kék szemű volt. Mégis milyen összefüggés lenne a szemszín és a jellemvonások között?

Arra az ismerősömre emlékeztetsz, aki az alapján választott feleséget, hogy annak hány nyelvvizsgája volt. Talán nem meglepő, hogy baromira nem lett jó a házassága.

Mindenesetre sok sikert a barátkozáshoz, remélem, nem nyúlsz mellé.

2021. aug. 5. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!