Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetünk?

2-es vagyok kérdése:

Beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Szívesen ismernék meg új embereket. :)


25/F Budapest



2021. júl. 29. 17:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
A házas vagy meztelen csigákat szereted jobban?
2021. júl. 29. 18:42
 12/18 anonim válasza:
Lasagna vagy medences party piros arannyal?
2021. júl. 29. 18:48
 13/18 A kérdező kommentje:

A házasat. Az a jobb.

Nem szeretem a piros aranyat. :/

2021. júl. 29. 18:52
 14/18 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha eleged van a sok trollból. :D
2021. júl. 29. 18:55
 15/18 anonim válasza:
Hogy is lehet a lasagnát összehasonlítani a piros arannyal pfff. Nem trollok vannak itt hanem egyenesen barbátok.
2021. júl. 29. 19:02
 16/18 anonim válasza:

Javaslat: Ha te akarsz beszélgetni, akkor kezdésnek te fektess energiát bele, te találj ki témát, te ajánld fel a kezdeményezést!


Jelen körülményekkel nekem semmi előnyöm-hasznom nincs ebből, hiszen csopa lehúzás, gyakorlatilag úgy tűnik, hogy keresel egy bolondot, aki szórakoztat. Ez szerinted vonzó?? Hág nagyon nem... Tehát ha beszélgetőtársat akarsz, akkor már a kérdés feltevéséből jöjjön át,hogy te hasznos vagy,teki tudod elégíteni mások társas szükségleteit, azaz adj motivációt arra, hogy beszélgessenek veled!

2021. júl. 29. 23:29
 17/18 A kérdező kommentje:

16-os:

Az emberi kapcsolatok nem ilyen kiszámítottak, előre eltervezettek.

Kiírtam egy kèrdést, amire kaptam több üzenetet is, amiben elindult a beszélgetés. Itt nincs szó haszonról, szórakoztatásról, csak emberek közötti beszélgetésről. Kicsit sajnállak, ha minden barátodra haszonalapúan gondolsz és hogy számít neked, h ki mit rak bele egy beszélgetésbe...

2021. júl. 30. 04:38
 18/18 anonim válasza:

Szia, én is budapesti vagyok, és szívesen barátkozom.


21F

2021. júl. 30. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!