Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esti beszélgetés? :) 29F

Tetovált:) kérdése:

Esti beszélgetés? :) 29F

Figyelt kérdés
Lányok, lenne kedve valakinek esetleg egy, vagy több alkalmas esti társalgáshoz? :) Bármi lehet a téma, elég rugalmas típus vagyok, bármiről el tudok beszélgetni :) Az indok, hogy miért keresek beszélgető partnert?! Egyszerű, az utóbbi pár hónapban 5-től délután 4-5-6ig dolgozom, utána már nincs nagyon erőm menni sehova, de viszont, azt a pár üres órámat nagyon szívesen eltölteném beszélgetéssel valakivel :)

2021. júl. 27. 21:07
1 2
 1/16 anonim válasza:

Alsó, illetve felső korhatár hányadik életév?


Földrajzilag merre tartózkodsz, honnan vársz jelentkezéseket?


Távlati terveket meg tudnál fogalmazni? (A hölgyek legalább egy része szeretne KONKRÉT CÉLT látni maga előtt a közös jövőre vonatkozóan.)

2021. júl. 27. 21:26
 2/16 anonim válasza:
Én szivesen ismerkednék olyan dunántúli 25-30 éves lánnyal, aki kb.45-50 év mulva szivesen kiülne velem a teraszra a hintaágyra nézni, ahogy az unokák játszanak a kertben.
2021. júl. 27. 21:29
 3/16 anonim válasza:

Jaj, nagyon cuki, ötletes a 2-es válaszoló! :)


Ha fiatalabb lennék, akkor elfogadnék egy ilyen gavallért...


Üdv:

1-es válaszoló

2021. júl. 27. 21:33
 4/16 A kérdező kommentje:
1. igaz! :) alsó életkor 18 év kb, felső 34. De nem nagyon van jelentősége! :) Kortól függetlenül bárki lehet intelligens. :) Békés megyei vagyok. Ha valaki a megyéből való (értem ez alatt Békés megyét!) :D az nem hátrány, de ha messzebbről az sem probléma. Távlati tervek...ezzel most megfogtál. :) Jelenleg csak beszélgetni szeretnék valakivel, picit ki billenni a mindennapi mókuskerékből, nem egyből családot alapítani :)
2021. júl. 27. 21:37
 5/16 anonim válasza:
Írhatsz :)
2021. júl. 27. 21:39
 6/16 anonim válasza:
1-es válaszoló? Hány éves vagy? Nem szeretem elkapkodni a dolgokat, de ha sürget az idő, akkor belehúzhatunk:)
2021. júl. 27. 21:40
 7/16 anonim válasza:

Már erősen elkéstünk. :)


Lassan közelebb vagyok az 50-hez, mint a 40-hez. (Max. 45 éves korig ajánlott a gyermekvállalás, de inkább 40-ig.)


Inkább csak írásban meg telefonban vagyok pajkosabb, játszadozóbb. :)


A valóságban (személyesen) erősen tartózkodó, majdnem "túlfegyelmezett". Csalódnál, ha mást várnál.

2021. júl. 27. 21:58
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es már találtam társalgó partnert! :) És csak ismételni tudom magam, nem a ruhái alá, hanem a gondolatai közé szeretnék férkőzni :)
2021. júl. 27. 22:02
 9/16 anonim válasza:

Gratulálok Kérdező! :)


Várjuk majd - szerintem többen is - a fejleményeket. :)


1-es és 7-es válaszoló.

2021. júl. 27. 22:05
 10/16 anonim válasza:
Semmi gond kedves 7-es. Majd egy következő életben:)
2021. júl. 27. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!