Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozásnál mennyire számít...

Barátkozásnál mennyire számít nálatok ez?

Figyelt kérdés

Barátkozásnál mennyit számít nektek a másik fél életkora?


Fiatalabbakkal jöttök inkább vagy nálatok idősebbekkel ,vagy esetleg veletek egyidősökkel találjátok meg legjobban a közös hangot?


2021. júl. 29. 13:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez teljes mértékben az adott személytől függ. Meg lehet találni a közös hangot és lehetnek ebből jó dolgok, de nem szabad elfelejteni, hogy máshol jár az életében egy 16 egy 22 és egy 28 éves személy. Ezt csak a példa kedvéért említem.
2021. júl. 29. 13:50
 2/13 anonim válasza:
Csak a külseje számít, nézzen ki jól. 23L
2021. júl. 29. 13:56
 3/13 anonim válasza:
Kettes válaszoló a tipikus felszínes alak, és gondolom pénz alapján válogat partnert, csak így tovább ;)
2021. júl. 29. 14:23
 4/13 anonim válasza:
Hát én 20 éves lányként azt mondanám, hogy 18-25 közt nagyjából, de ez nem minden esetre igaz, csak általánosságban. Pont azért, mert 18-25 között van az, hogy egyetemista vagy, diplomázol, tehát nagyjából megértitek egymást. Mármint ha a barátaimat nézem, akkor ez elmondható.
2021. júl. 29. 14:42
 5/13 anonim válasza:
Személy szerint mindig a tőlem néhány évvel idősebb vagy fiatalabb korosztállyal jöttem ki jól. Mindig is koraérett voltam és ezért az idősebbek között jobban meg tudtam értetni magam. (Ez annak is köszönhető hogy elég nagy korkülönbség van köztem és a testvéreim között) A fiatalabb korosztályt pedig “nevelni” szerettem. Játszani velük úgy hogy tudom én vagyok az idősebb azaz nekem kell érettebbnek lennem és én vagyok a felelős értük.:)
2021. júl. 29. 14:53
 6/13 anonim válasza:
Barátként és társként is mindig a hasonló korúakkal jöttem/jövök ki jól.
2021. júl. 29. 15:07
 7/13 anonim válasza:

Nem igazán számít nekem, de korombeliekkel mindig jobban jöttem ki. A fiatalok túl gyerekesek, forrófejűek vagy kiforratlanok és inkább érzem azt hogy bébicsősz vagyok vagy valami idősebb unokatesó, nem azt hogy haverok vagy barátok vagyunk.


Idősebbek meg gyakran lekezelőek (mint gondolom én a fiatalabbakkal. Csak bekattan ez az ember agyába) vagy túlontúl komolyak, mindent visszakanyarítanak valami bezzeg az én időmben szövegre vagy politikára vagy munkára vagy elkezdenek nosztalgiázni amiből én nem értek semmit... Nincs ezzel baj persze de én csak hülyéskedni akarok na, nem egszisztenciális válságba kerülni ¯\_(ツ)_/¯

2021. júl. 29. 15:10
 8/13 anonim válasza:

Módosítani fogok az elképzeléseimen: bármilyen nemű az illető, 25 éves korra leengedem a korhatárt. Férfiak jelentkezése esetén CSAK BARÁTSÁG jöhet szóba 35 év alatt!


A mai világról lehet a fiatalabbaktól is tanulni szerintem. Legalábbis édesanyám nagyon fiatalos lelkületű volt, amíg élt...


Tőlem sokkal idősebbekkel is szívesen barátkoznék, de pl. a 60 pluszos korosztály már szinte biztosan nem használ internetet.


47N

2021. júl. 29. 15:31
 9/13 anonim válasza:
Semennyire. A barátság bármely két ember között kialakulhat, nem számít se a kora, se a neme, se a kinézete. Itt az élő példa, én közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz és egy 12 éves ellenkező neművel tök jól elvagyok. Igaz egy online szerepjátékban, ahol amúgy szigorúan tilos egymás valódi énjét felfedni, nem mondhatsz el magadról semmit, a neved se, a korod végképp. Csak nem mindenki tartja be. Ő nem tud rólam semmit (én betartom a játékszabályokat) és találkozni se fogunk ezáltal, de a példa kedvéért, hogy mégis jól megvagyunk.
2021. júl. 30. 00:01
 10/13 anonim válasza:

Általában a velem egykorúakkal jövök ki a legjobban, azokkal akik érettebbek az átlagnál. Fiatalabbakkal is könnyen barátkozom, de hasonlóan az 5-ös válaszolóhoz őket én is inkább nevelgetni szoktam:)

Van hogy nálam 1-2 évvel idősebbekkel is elbeszélgetek, de olyankor sokszor bennem van valahogy az az érzés, hogy mi van ha túl fiatalnak tartanak, mintha ők is engem nevelgetnének, hiába csak 1-2 évvel idősebbek nálam.

2021. júl. 30. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!