Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok olyan magányos vagyok.V...

Lányok olyan magányos vagyok.Valaki esetleg egy kedves szóval feldobná a napom?Vagy esetleg barátkozna velem? 27F

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 08:08
1 2
 11/19 anonim válasza:

19

Lehet sikeres! Éppen erre próbáltam rávilágítani, hogy ha eddig nem volt, hát kereshet olyat amiben lehet sikeres! Olvastad amit írtam? Vagy csak a nemkapszpuncitsohaéletedben jutott el az agyadig és máris késztetést éreztél, hogy belém állj? Ennyit tudsz te is. Kötekedni. Én tárgyilagos voltam, amihez hozzá tartozik, hogy szembesüljön azzal is ami valszeg kurvára nem tetszik neki. De mivel ide azzal állt ki, erre hegyeztem ki a kommentemet.

Amúgy leszarom mit gondolsz rólam, azt is, hogy mit gondolsz magadról. Ha te így érzed magad jól, hát egészségedre. A kérdező nem érzi így jól magát olvasd el a kiírt kérdését. Csak várja a csodát. Ez a lúzer. Te csak szimplán egy kötekedő fasz. Amúgy meg én is voltam már magam alatt. Felálltam. Nem írtam ki kérdést a gyk-ra azt várva hogy valaki megoldja helyettem.

2021. júl. 28. 12:50
 12/19 anonim válasza:
(20-as voltam, és nem lány) Ember! Szedd már össze magadat! Nem gondolod, hogy valamit nagyon elszúrtál, hogy 27 éves létedre gyakorin akarsz csajozni? Énnél még a Tinder is jobb, könyörgöm! Még ott sincs szerencséd? Nővérem férje már apuka lesz, annyi idősen, mint te... A kedves szó, amit tudok mondani, igaz, én nem vagyok lány, az az, hogy először is bezárod a gyakorit! Másodszor, pedig kezdjél magaddal valamit, akár fejben, akár "testileg"! A harmadik pedig az, hogy nekimész az éjszakának! Tudod? Nem a virtuális világban, hanem a valóéletbeb! És nem keresni az aranyhajakat, cicababákat, hanem a te szinteden lévő hölgyeket, máskülönben egyedül halsz meg! Remélem tudtam segíteni, pár kedves szóval! :)
2021. júl. 28. 12:57
 13/19 anonim válasza:
Írjon aki akar. L
2021. júl. 28. 13:11
 14/19 anonim válasza:
Ejj de kár, jelentgetős hisztis szűzkisfiúk miatt kigyomlálták a lényeget is. Kár volt. Az #5-ös csaj szimpi! (írtam neked 😉)
2021. júl. 28. 13:25
 15/19 anonim válasza:
Láttam. De én nem (helyesebben én sem) pasizni járok ide, bocsika. Tényleg minden komment mögé oda kéne írnom, hogy nem kérek priviket??
2021. júl. 28. 13:40
 16/19 anonim válasza:
Kicsit kettős érzésem van, egyrészt egyetértek azzal, hogy ilyen „kérdés” kiírásnak sok értelme nincs, nem fog segíteni a kérdezőn, viszont értem is a problémát a háttérben. Mint ahogy már írta más is, sokan járnak be olyan életpályát (mint ahogy én is), hogy egyszerűen mindenhol férfiakkal érintkezik az ember, így nehéz társat találni. Az, hogy keressen más dolgot, amiben kiteljesedhet és elfoglalja magát, azért ez nem egy korrekt „tanács”, nem esik egy kategóriába / nem tudja helyettesíteni egy ember társaságát. Például nekem megvan egy stabil hátterem, hogy ki számít sikeresnek, az nézőpont kérdése, én nem panaszkodok, de mégis mindemellett ott van az érzés, hogy jó lenne egy társ. Én is úgy gondolom, hogy célszerű a valóéletben ismerkedni, lehetőleg saját érdeklődési kör (hobbi) szerint keresni más emberek társaságát. Viszont úgy gondolom, nincs azzal baj, ha online (kifejezetten erre a célra szolgált platformokon), vagy akár itt ismerkedik valaki (nyilván nem úgy, hogy ilyen kérdést írunk ki :D)
2021. júl. 28. 14:17
 17/19 anonim válasza:
Egyetértek az uccsó mondatokkal, ismerkedni bárhol lehet. Itt is. Nekem is volt már innen punci. De az nem úgy megy ahogy a kérdező csinálja. Ugyanúgy el kell adja magát, el kell csábítsa a nőt, ami a neten még nehezebb is! A kritika tehát jogos, a kérdező egy lúzer.
2021. júl. 28. 15:52
 18/19 anonim válasza:

Szia, mi a végzettséged?

22/L

2021. júl. 29. 15:23
 19/19 anonim válasza:

Jézus isten! Ezt a farkasfalkát!


Asszem, jól döntöttem, amikor kivontam magam ebből az ismerkedősdiből úgy 15 éve.

De még így is voltak partnereim.


Viszont nem tudtam kijönni velük.


18-as: szia! Mutasd a papírokat!


Jézusom! Teljesen elmebetegek vannak itt.

2022. jún. 21. 00:03
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!