Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok olyan magányos vagyok.V...

Lányok olyan magányos vagyok.Valaki esetleg egy kedves szóval feldobná a napom?Vagy esetleg barátkozna velem? 27F

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 08:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ez be szokott jönni? Eskü, ha igen èn is elkezdem…
2021. júl. 28. 08:58
 2/19 anonim válasza:
Én is keresek lányt unaloműzésnek
2021. júl. 28. 09:04
 3/19 anonim válasza:

#2

Én ezt nem írtam volna le..

"unaloműzésnek" 🙂


L

2021. júl. 28. 09:31
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy bejön e,próba cseresznye;)
2021. júl. 28. 10:08
 5/19 anonim válasza:

Kedves szót szeretnél? Tessék:

Fel a fejjel pajtás! Sok magányos lúzer pasi van, barátkozz velük! Csajod sosem lesz, de hasonló érdeklődésű és képességű társaiddal lehet egy jó baráti társaság! Mindennek a jó oldalát kell nézni! Ne azt hogy soha nem fogsz dugni nőt. Hanem azt, hogy új kapcsolatokat építhetsz, amiket később még hasznosíthatsz akár a munkádban is. A társadalmi kapcsolati háló sokkal fontosabb mint sokan hinnék! Kinyithat ajtókat amik alapból zárva vannak. Ha pedig elfogadod azt, hogy vannak dolgok amik alapból nem járnak meg mindenkinek (nők), akkor ki tudsz teljesedni olyan területeken amiket eddig nem is tartottál fontosnak! Pl művészetek, karitatív tevékenység, amire éppen ingerenciád van, egyéniségtől függően. Drukkolok neked! 😉

21L

2021. júl. 28. 10:57
 6/19 anonim válasza:

Kedves szó, hátha feldobja a napod:


A magány egy lehetőség arra, hogy élvezd a napod úgy ahogy te akarod. :)

2021. júl. 28. 11:12
 7/19 anonim válasza:
Én egyszer kíváncsiságból randiztam egy ilyen lúzerrel mint a kérdező. Állítólag néha sajnálatból is érezhet késztetést az ember, hát gondoltam meglátjuk. Szánalmas volt. Nulla kommunikációs készség, szerintem még életében két mondatot nem beszélt lánnyal, otthon anyuci pici fiacskája és 25 évesen szűz. Életcél semmi, elképzelés semmi, számomra is meglepő, hogy így képesek működni egyesek. Csak elvárások, kritika minden irányba, és rengeteg felgyülemlett és elfojtott düh. A randi előtt viccesnek gondoltam az ilyeneket, azóta nem. Őszintén és komolyan sajnálom őket. De mi (nők) nem tudunk tenni értetek semmit.
2021. júl. 28. 11:45
 8/19 anonim válasza:

Igen, van néhány ember, aki olyan mint amit leírtál, de nem mindenki ilyen. Nem értem miért kell beszólni másoknak, csak mert ők nem olyan qrva sikeresek, okosak meg ügyesek mint te. Bár biztos velem van baj, sz*rul tanítottak a szüleim mikor azt mondták, hogy nem bántunk másokat, mert egyszer mi is kerülhetünk sz*r helyzetbe, és akkor mi se örülnénk ha így beszélnének velünk. És én részemről inkább beszélgetnék ezekkel a "lúzerekkel" mint a hozzád hasonló libákkal akik azt hiszik övék az egész világ.

Hú de felb*sztál te nő...

2021. júl. 28. 12:03
 9/19 anonim válasza:

Szerintem meg te kevered a dolgokat. (5 és 11 neked célzom). Mivel fiatal vagy csak hiszed, hogy sokat láttál, én már kinöttem ebböl, de:

Lehet sikeres valaki az életben, munkában miközben a nök elkerülik(fiús iskola, fiús munkahely) és ennyi igazából elég is, már is távolabb leszel az ellenkezö nemtöl(miközben amùgy sikeres ember vagy).

Én nem is akarok párkapcsolatot, sosem találtam olyan nöt akire azt mondanám: te kellesz nekem, töled akarok gyereket, most akkor én is looser vagyok?


Te is leszel magad alatt még hidd el, és akkor a fenének hiányzik, hogy bele rúgjanak még egyet…


Amúgy 30F (eddigre te is kinövöd a sorozatok movskát magadból)

2021. júl. 28. 12:39
 10/19 anonim válasza:
2021. júl. 28. 12:47
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!